רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה ביולוגית

טיפול בכל סוגי המזיקים ושיטות הדברה יעילות
מדביר הצפון 1-800-30-28-28
תחום ההדברה הולך וצובר לעצמו אופי "ירוק" יותר עם השנים. הסיבות לכך טמונות במאמצים של משרד הבריאות לשמור על בריאות האוכלוסייה על ידי צמצום השימוש בחומרים כימיים המזיקים לנו. אחת משיטות ההדברה היותר מוצלחות ויעילות שקיימות בשוק היא הדברה ביולוגית - הדברה ירוקה שאינה מזיקה לסביבה ושיש לה ספציפיות גבוהה כלפי המזיק שאותו מעוניינים למגר. להלן מידע מקוצר אודות השיטה ויתרונותיה.

הדברה ביולוגית – ירוקה – חשיבות ודרכי ביצוע

 
טענות רבות מופנות כלפי השימוש בחומרי הדברה כימיים. הראשונה מתייחסת כמובן לבעיית הרעילות של חומרים אלו. הרעילות באה לידי ביטוי במגע ונשימה של בני האדם, חיות מחמד וכו'. הטענה השנייה היא בעיית היעדר הספציפיות. חומרי ההדברה הכימיים מחסלים לא רק מזיקים לא רצויים אלא אף את אלו שכן תורמים לאקולוגיה של הבית, החצר או כל מתחם אחר. הדברה ביולוגית הינה הדברה הרבה יותר ספציפית שכן היא מכוונת כנגד מזיקים מסוימים ולא כנגד אחרים וזאת מבלי לפגוע באיכות הסביבה.
 
הדברה ביולוגית
 

הדברה ביולוגית – יתרונות נוספים

כמובן שהיתרון המשמעותי ביותר של ההדברה הביולוגית הוא היעדר הרעילות לבני אדם ולכן ניתן להשתמש בה בשטחים גדולים וקטנים כאחד, במתחם הביתי או האוויר הפתוח. בנוסף, ההדברה הביולוגית משפיעה למשך זמן ארוך יותר מאשר ההדברה הכימית, אינה פוגעת באוכלוסיית היצורים החיים החיוניים לסביבה שאינם נחשבים למזיקים ומבחינת עלות, נחשבת לזולה הרבה יותר מכל השיטות האחרות.

הדברה ירוקה בכלל ותהליכי הדברה ביולוגית בפרט, מחייבים מקצועיות רבה וניסיון בהתאמת החומר המתאים ביותר למיגור, חיסול והרחקה של כל מזיק ספציפי. חברת מדביר הצפון תשמח לעמוד לשירותכם במשימה זו, להדברה יעילה ובטוחה יותר, למען הבריאות ואיכות החיים של כולנו. לקביעת מועד הדברה חייגו 1-800-30-28-28.
כיצד זה מתבצע בפועל? ובכן, התהליך כולל שימוש בחומרים הפוגעים במסלולים המטאבוליים של המזיקים, חומרים המרחיקים אותם מן הסביבה (אנטי-פרומונים), חומרים שגורמים לעיכוב או למניעת הפיכת החרק לבוגר, שימוש בחיידקים או פטריות המזיקים לחרק ולא לבני האדם ועוד. חשוב לציין כי אין הכרח בשימוש בחומרים פר הגדרה. לעתים רבות ניתן יהיה להילחם במזיק באמצעות חרק או יצור חי אחר, שאינו נחשב למזיק בעצמו. כך, למשל, כולנו יודעים כי ניתן להילחם בנחשים ועכברים באמצעות חתול הבית כמובן.