רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

הדברה ביתית – כל מה שצריך לדעת

גיליתם נמלים במטבח? תיקנים באמבטיה או אולי מעופפים למיניהם במרפסת? אם כן, תשמחו וודאי לגלות שאתם לא היחידים שזה קורה להם ושישנם לא מעט פתרונות ביתיים שיכולים לעזור לכם להיפטר מהמזיקים הלא רצויים. לא מוכרחים להוציא על כך סכומי כסף גבוהים ולא מוכרחים לסבול מכל הנזקים וגם מתחושת חוסר הנוחות שגורמים להם המזיקים. בכמה צעדים פשוטים אפשר לעשות זאת לבד, ולהיפטר מהם מבלי שיותירו אחריהם סימנים.

הדברה ביתית בקלי קלות

נכון, ישנם מצבים בהם הדברה ביתית לא תמיד עוזרת ויש לקרוא למדבירים מקצועיים, אולם לפני שמזמינים אותם, ובמיוחד כשמדובר בכמות קטנה של מזיקים, כדאי לנסות להיפטר מהם באופן עצמאי. הדברה ביתית יכולה להיעשות באמצעות ריסוס, למשל, אותו ניתן לרכוש בחנויות השונות, ריסוס בעזרתו ניתן להיפטר ממעופפים שונים, מג'וקים וגם מנמלים. חשוב כמובן להקפיד שלא יהיה מזון באזור ולשמור על סביבה נקייה ככל שניתן. ישנן שיטות הדברה ביתיות נוספות, שאינן מצריכות קריאה לבעל מקצוע או מיומנות מיוחדת. כמו, מלכודת תיקנים. המלכודת תופסת את התיקנים בעזרת אבקה מיוחדת, שמושכת אותם אליה. חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום ההדברה ולבקש ממנו עצות שיכולות לעזור במלאכה.
הדברה ביתית

כדאי לדעת

 
ישנם, כאמור, מקרים בהם הדברה ביתית לא עוזרת. הדבר נכון במצבים בהם מגלים כמויות רבות מאד של נמלים, השבות אל המקום שוב ושוב ובעיקר במהלך חודשי הקיץ החמים. גם מזיקים בחצר, הגורמים לנזקים חמורים לעצים, לדשא או לפרחים, מצריכים פנייה לבעל מקצוע, שנעזר בשיטות הדברה מיוחדות, המותאמות לסוג המזיק שממנו רוצים להיפטר. במידה ובוחרים לנסות להיפטר מהמזיקים באופן עצמאי ורוכשים תרסיס מיוחד או אבקה כלשהי, יש לקרוא על גב אריזת המוצר כיצד משתמשים בו ולהרחיק ילדים ובעלי חיים מהמקום.

לעיתים מדובר בחומרים רעילים מאד, חומרים חריפים המכילים כימיקלים שונים. חשוב לאוורר את הבית לאחר הריסוס, לנקות אותו היטב וגם לשמור על ניקיון המקום באופן קבוע, שכן פעמים רבות הנמלים וגם הג'וקים נמשכים לשאריות מזון, אותו מוצאים בפינות שונות במטבח ולעיתים גם בבית.

מחפשים מדביר מקצועי שיעזור לכם להיפטר מהמזיקים? התקשרו למדביר הצפון, לטלפון 1800-30-28-28, שיסייע לכם בעניין ובעיקר יבטיח לכם סביבה נקייה ממזיקים לא נעימים.