רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה ירוקה בצפון

 
 
כל מי שסבל אי פעם ממזיקים כלשהם בבית, במשרד או בעסק יודע בוודאי שמדובר במטרד רציני ואף מסוכן. פרט לתחושות הגועל והבהלה שהם מעוררים בקרב רובנו, מזיקים למיניהם גם מסוכנים לאדם. הם חודרים למקורות המזון שלנו והופכים אותם לבלתי ראויים למאכל. מכרסמים למיניהם עלולים אף לכרסם בכבלי חשמל ותקשורת ולגרום לקריסת המערכות. הם נושאים טפילים, מעבירים מחלות ובאופן כללי פוגעים ברמת ההיגיינה הנאותה. לכן, כל מי שסובל מבעית מזיקים כלשהי היה מעוניין למגר אותה אחת ולתמיד.
 
הדברה ירוקה
 

מדביר הצפון – אמינות ומקצועיות בתחום הדברה ירוקה

מכיוון שהדברה ירוקה כלל אינה מסוכנת לבריאותו של האדם, אין צורך לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנהוגים בעת ביצוע הדברה כימית רגילה, כמו: עזיבת הבית למשך 6 שעות, הוצאת חיות המחמד מהבית, הסתרה של כלי אוכל וכדומה. אולם כדי להיות בטוחים במאת האחוזים שאתם אכן מקבלים שירותי הדברה אורגנית שלא יסכנו אתכם, עליכם להקפיד ולבחור בחברת הדברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בהדברה ירוקה.

חברת מדביר הצפון - הדברות בצפון, מתמחה בביצוע הדברה ירוקה באזור הצפון של מזיקים. איתנו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהמזיקים לא ישובו להטריד אתכם ושאתם לא תיאלצו לסבול מההשלכות השליליות האפשריות של הדברות כימיות. אנחנו מחזיקים בכל האישורים וההיתרים מטעם המשרד לאיכות הסביבה, הדרושים לצורך ביצוע הדברה בכלל וירוקה בפרט. עם מדביר הצפון תוכלו להיפטר מהמזיקים שמטרידים אתכם, ויחד עם זאת לא לסכן את בריאותכם ובריאות משפחתכם.
זקוקים לשירותי הדברה ירוקה ?
חייגו אלינו 1-800-30-28-28
חברת מדביר הצפון מעניקה שירותי הדברה טבעיות באזור הצפון, חיפה והסביבה

הדברה אורגנית - להיפטר ממזיקים בדרך ידידותית ובריאה

במשך שנים רבות שיטת ההדברה המקובלת הייתה הדברה באמצעות חומרים כימיים. חומרי הדברה כימיים, הידועים גם בשם זרחנים אורגניים, הם לא אחרת מאשר גז עצבים. הם נועדו לפגוע במערכת העצבים של המזיקים ותוך כך לגרום להמתתם. אלא שחומרי הדברה כימיים יכולים גם להשפיע לרעה על בני האדם.
 
בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על הסכנות האפשריות הטמונות בהדברה הכימית המסורתית. על רקע סכנות אלו התפתחה לה שיטת הדברה חדשה ובטוחה יותר – ההדברה הירוקה. הדברה ירוקה ידועה גם בשם הדברה אורגנית, שכן היא מתבצעת באמצעות חומרי הדברה אורגניים (טבעיים). חומרי הדברה אלו אינם מסכנים את בריאות בני האדם בשום צורה ואופן. יחד עם זאת, הם מצליחים להדביר את המזיקים בדיוק באותה מידה של יעילות כמו חומרי ההדברה הכימיים.
 
הדברה ירוקה בצפון
 
הדברה אורגנית זכתה לכינוי הדברה ירוקה שכן מדובר בשיטה ידידותית לסביבה להדברת מזיקים. חומרי הדברה כימיים מסוכנים לא רק לבני האדם, אלא לכדור הארץ כולו. כאשר חומרי הדברה כימיים מחלחלים לאדמה שלנו, למי התהום ולמקורות השתייה, הם מזהמים אותם. כפועל יוצא, גם המים שאנו שותים והתוצרת החקלאית שאנו אוכלים נגועים בשאריות של חומרי הדברה כימיים. לחומרים אלו יש השפעה שלילית מצטברת על בריאותנו. לעומת זאת, בהדברה אורגנית - ירוקה אין כל חשש שנזהם את הסביבה שלנו, שכן חומרי ההדברה האורגניים אינם מסוכנים.