רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 
 

הדברה לקראת פסח

לקראת חג הפסח, יש צורך בהכנה מקיפה וכללית של הבית כולו

חג הפסח הוא לא עוד חג בלוח השנה שלנו, כאשר במידה רבה מדובר במרכז המשמעותי ביותר של לוח השנה היהודי, ובחג המשמעותי ביותר שאליו אנחנו מתכוננים בהיקף הגדול ביותר. מצוות ביעור החמץ הובילה לכך שבכל משק בית יהודי כמעט, מבצעים ניקיון מקיף ביותר לפני חג הפסח – כאשר במידה רבה מנצלים את החג בכדי לבצע את הניקיון השנתי המוקפד ביותר, במיוחד כשמדובר גם בבוא האביב. חלק ניכר מההכנות האלה לחג הפסח, נוגע בהכנה של הבית שלנו גם מבחינת הדברה – כאשר כך שומרים על סביבה היגיינית, נקייה ובריאה גם כשסכנת המזיקים הופכת למוחשית יותר.
להזמנת הדברה לקראת חג הפסח
חייגו עכשיו 1-800-30-28-28

על מה חשוב להקפיד בביצוע ההדברה לחג הפסח?

  • למה זה חשוב? חשוב לבצע הדברה לקראת פסח משתי סיבות החופפות זו לזו. הסיבה הראשונה היא החשיבות של הסביבה הנקייה והנעימה שלנו, עם מאמץ גדול שאנו משקיעים בניקיון ועם אירוח של משפחה וחברים והרצון שלנו לשמור על סביבה נקייה ובריאה ללא מזיקים. הסיבה השנייה היא העלייה של סכנת המזיקים עם בוא האביב – יתושים, נמלים, מכרסמים וכדומה – כולם שכיחים יותר ככל שמזג האוויר מתחמם ונהיה לח יותר, ועל כן חשוב לבצע הדברה ולמנוע את בואם.

  • על מה חשוב להקפיד? בכל ביצוע של הדברה לקראת פסח, יש להקפיד על פנייה למדביר ברמה הגבוהה ביותר, שיכול לבצע את ההדברה בצורה המקצועית ביותר מקצה לקצה – בין אם בבחירה נכונה של סוג ההדברה, בניתוח ההדברה הנחוצה מבחינת סוג המזיקים, ובביצוע בצורה הבטוחה והבריאה ביותר בלי סיכון ליושבי הבית. כך, בין אם מדובר בהדברה מונעת ובין אם בהדברה מטפלת – אתם מבטיחים לעצמכם סביבה נקייה ממזיקים לאורך זמן.
 

הבטיחו בבית שלכם ניקיון וסביבה נטולת מזיקים

מדביר הצפון מבטיחים לכם סביבה נקייה ממזיקים לאורך זמן, עם שירות שמתאים את עצמו לכל לקוח ולכל מרחב בצורה אידאלית ומבצע את ההדברה בתנאים שנחוצים לכם – ואין זמן טוב כמו ההכנות לפסח בכדי להזמין את שירות ההדברה המקצועי שלנו.
 
הדברה לפסח