רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

הדברה מקצועית - למה צריך את זה?

מדינת ישראל מושלמת למזיקים
אמנם מדינת ישראל יכולה להיות מדינה נפלאה לחודשי הקיץ כאשר אנחנו שוטפים את חופי הים ונהנים מתרבות קיץ מהנה במיוחד אך כמו שאנחנו אוהבים את האקלים כאן, כך גם מזיקים רבים. נמלים, תיקנים, יתושים, דבורים וחרקים נוספים יכולים להקים כאן בתי גידול רבים ואפילו בחצר שלכם או במטבח. מזיקים אלו מסוכנים מאוד לאיכות החיים וגם לבריאות וכמובן הפאניקה שהם מנחילים בנו היא דבר מסוכן לא פחות. אם אתם לא רוצים לחיות עם המזיקים אתם צריכים לקרוא לחברת מדביר הצפון, כאשר מדביר מיומן ומקצועי ימגר את האוכלוסייה הזו בצורה בטוחה ויעילה.

למה צריך הדברה מקצועית?

  • הדברה יעילה מחזירה את איכות החיים שלכם למה שהיא הייתה לפני הופעת המזיקים. גם אתם תיקנים או נמלים לא מחיצים אתכם ומכניסים אתכם לפאניקה, אף אחד לא אוהב להכין לעצמו קפה ולראות נמלים מטיילות על הקיר. חורים בקיר או מזון שהשארתם על השיש במטבח הם רק חלק מהסיבות למה הנמלים או החרקים השונים מגיעים אליכם לבית ובכל מקרה הדברה היא התשובה היחידה למיגור התופעה. גם אם תהרגו את הנמלים ותנסו לסתום את החור ממנו הם באות, זהו רק כיבוי שריפה קטנה כאשר ההדברה המקצועית היא הטיפול הדפיניטיבי עבורכם.
הרחקת מזיקים ע"י הדברה מקצועית
  • המזיקים עצמם יכולים לגרום להרבה בעיות בריאותיות. אמנם קשה לחשוב כיצד נמלים מעבירות מחלות אך מי שמכיר את העולם של המזיקים יודע שכשאחד מופיע מופיעים עוד ועוד ואם הנזק הכי גדול שנמלים יכולות לעשות זה לחסל לכם את המזון ולטמא אותו, כשיופיעו העכברים אתם כבר ממש תילחצו. כשיש עכברים או חולדות המפגע התברואתי גדול מאוד ואפילו מסוכן, לא רק לילדים קטנים אלא גם לבוגרים, וזה הזמן לטהר את המקום בעזרתנו.

הדברה מקצועית ומנוסה בלבד

חשוב לבחור בהדברה מקצועית ולא לנסות להדביר בעצמכם כיוון שהדברה צריכה להיות הדברה יסודית ומקיפה ולא נקודתית. גם אם נראה לכם שהריסוס שלכם יספיק אתם תיווכחו לדעת שאתם טועים ותפסידו עוד כמה ימים עם המזיקים שמחריבים לכם את השגרה. חשוב לבחור בחברת הדברה מנוסה כמו מדביר הצפון כיוון ששימוש בחומרים אלו יכול להיות מסוכן ונדרשים ידע והרבה ניסיון. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור ולהתאים את סוג ההדברה בהתאם לסוג המזיקים בבית.