רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

הדברת מזיקים

הדברת מזיקים היא הגדרה כוללת שמתחתיה מסתתרות פעולות רבות שמטרתן היא להרחיק מזיקים, להרוג אותם או לכל הפחות לצמצם את השפעתם השלילית. מדוע מדובר בהגדרה רחבה כל כך? מכיוון שהמילה מזיקים יכולה להתייחס למגוון רחב מאוד של יצורים.

מדביר מזיקים, כפי שהוא מוכר בשפת העם, מוגדר בדרך כלל כאדם המתמחה בהדברת מקקים, חולדות, עכברים או נחשים. עם זאת, באותה מידה הוא יכול לעסוק גם בהדברה של נמלים, טרמיטים, יונים, עטלפים ועוד. במקרים מסוימים המונח מתייחס גם להדברה של בעלי חיים, שבאופן שגרתי לא נחשבים למזיקים, לדוגמה, הדברה של כלבים, כאשר קיים חשש לכך שמשתוללת באזור מגפת כלבת.
טיפול בכל סוגי המזיקים ושיטות הדברה יעילות
מדביר הצפון 1-800-30-28-28

החשיבות של מדביר מזיקים מקצועי

נכון להיום כל אחד באשר הוא יכול לרכוש חומרי הדברה ביתיים ברשתות השיווק ולהתנסות במלאכת ההדברה בעצמו, מבלי להזמין לביתו מדביר מזיקים מקצועי. עם זאת, חשוב להבין שחומרי ההדברה הביתיים לעולם לא יצליחו להחליף את איש המקצוע ואת החומרים שבהם הוא משתמש. גם אם החומרים הביתיים יכולים לספק פתרון זמני לבעיה נקודתית, אין הם מאפשרים לדיירים ליהנות מהדברה יעילה לאורך זמן. במקרים מסוימים ההתנסות בהדברה ביתית עלולה להיות מסוכנת. חומרי ההדברה הרעילים והבלתי ידידותיים גורמים לא אחת להרעלה של חיות מחמד ואף מסכנים בני אדם.

אי לכך, אם אתם זקוקים להדברה של מזיקים מכל הסוגים ויהיו אלה עכברושים, חולדות או יונים, עשו את הדבר הנכון והזמינו לביתכם איש מקצוע בעל ניסיון, המחזיק בידע הדרוש לביצוע עבודת הדברה יעילה ואיכותית.
הדברת מזיקים

הדברה יעילה לאורך זמן

אם אתם מעוניינים ליצור קשר עוד היום עם מדביר מזיקים מקצועי ואחראי, זה הזמן להכיר את חברת מדביר הצפון, המבצעת שירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים. החברה מספקת שירות למוסדות, לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים בכל רחבי הצפון. חברת מדביר הצפון פועלת בהתאם לתקנים המחמירים של המשרד להגנת הסביבה ומחזיקה בכל הרישיונות הדרושים כדי לעסוק בתחום.
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד להגעת צוות הדברה עוד היום, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 1-800-30-28-28 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "ליצירת קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם בהקדם.