רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

הדברת צרעות

 
יש צורך בזיהוי מיקום הכוורת ולאחר מכן בהתאמת הפתרון. אנו משתמשים להדברת צרעות גם באטימת החורים והסדקים של הקנים. התוצאות מיידיות - 100% הצלחה. הדבורים מהוות סכנה בעיקר כאשר הקן בו הן חיות מאוים. הדבורים המבחינות בסכנה מפרישות פרומון אזעקה המושך את פרטי הלהקה לפעולות הגנה והתקפה על הגורם המאיים.
הדברת מזיקים - לטיפול בצרעות ומזיקים נוספים, נציגינו זמינים עבורכם בכל שעה במספר
1-800-30-28-28. צרו עמנו קשר ונגיע בהקדם.

מדביר צרעות

בישראל ניתן למצוא שלושה מיני צרעות – המזרחיות, הגרמניות והפלכיות. לא משנה באיזה סוג של צרעה מדובר, עקיצתה מכאיבה ביותר ועשויה אף לסכן חיים במקרה של ילדים קטנים, עקיצות מרובות או כאשר סובלים מאלרגיות לעקיצות אלה. הדרך היעילה ביותר להעלמת המפגע טמונה בהזמנת מדביר צרעות מקצועי למתחם הנגוע. איש מקצוע זה יאפיין את מקור הקן ויפעל לסילוקו במהירות.

מידע על הצרעות עצמן

הצרעות חיות בקינים שאותם מקימות המלכות כאשר כל אחת מהיחידות הפועלות בקן תורמת משלה להמשך שגשוגו. הקן עצמו בנוי מתערובת של עיסת אדמה ושבבי עץ שנלעסו על ידי הצרעות ולכן לא מפתיע למצוא את הקינים הללו בטבע בקרבת עצים אך לצערנו, גם בעליות גג, פרגולות, מתחת לגגות רעפים וכו', מה שמצריך פנייה מיידית אל מדביר צרעות.

המדביר יעסוק בפעולת ההדברה בעיקר בימות הקיץ, שכן בחורף הצרעות מצמצמות את היקף פעולתן במידה משמעותית, אינן עוזבות את הקן ורובן אינן שורדות את הקור. שיא פעילות הצרעות מתחיל באביב ונמשך לאורך כל הקיץ.
הדברת צרעות

מיגור צרעות – כל השיטות

מדביר צרעות משתמש בשתי שיטות עיקריות כדי למגרן מהמתחם:

  • סילוק פיזי של הקן – מדביר צרעות מקצועי יבצע מספר תצפיות על מסלול מעופן של הצרעות ויתחקה על ידי כך אחר מיקום הקן. אם הקן נמצא, יבחר המדביר לחסלו בשעות הלילה – בשעות אלו הצרעות פחות פעילות ומרוכזות כולן בתוך הנחילים. המדביר מרסס את הקן, מסירו ממקומו, מעביר אותו למקום מרוחק וממשיך לבצע ריסוס עד להשמדת כל הצרעות בו.

  • שיטת הפיתיון – כאשר לא ניתן להתחקות אחר מיקום הקן (למשל, כאשר הוא מרוחק) או שהגישה אליו אינה נוחה (למשל, מתחת לגג רעפים) ישתמש המדביר בשיטת הפיתיון המורעל. הצרעות ניזונות מהפיתיון, נעות איתו לכיוון הקן וממשיכות להרעיל בעקבות כך את שאר הצרעות עד לחיסול הקן.
 

צרעות - סוגים נפוצים

 
צרעה מזרחית
בונה בדרך כלל את הקן באדמה, אך לעתים ניתן למצוא קנים בחללים שונים כגון קירות בתים, ארגזי תריסים וכו'. מספר החלות גדל עם התפתחות המשפחה בחודשי הקיץ.
צרעה גרמנית
בונה את קניה בדומה לצרעה המזרחית, אך התאים קטנים יותר ושיעור הקנים הנבנים באזורי מגורי האדם גדול יותר.

צרעת הפלג
בונה קנים קטנים באופן משמעותי עם מספר חלות קטן, אחת או שתיים לכל היותר. קני צרעות הפלג גלויים (לא באדמה) על צמחים, קירות או מתחת לגגות.
 
קן צרעות
 
מדביר צרעות
 
סובלים מצרעות ושאר מרעין-בישין? חברת מדביר הצפון תשמח לעמוד לשירותכם עם צוות מיומן שבקיא בכל שיטות ההדברה הקיימות. להזמנת מדביר צרעות מקצועי חייגו 1-800-30-28-28 ובתוך זמן קצר תחזרו לשלוות חייכם כפי שהייתה טרם ביקורו של המזיק הלא רצוי.