רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

הדברת חדקונית הדקל

 
עצי הדקל שלכם נגועים במזיקים? סובלים מפגיעה באיכות החיים בשל הנוכחות המוגברת של חדקונית הדקל? צרו קשר עם נציגי מדביר הצפון ותוכלו ליהנות משירותי הדברה מקצועיים ובטוחים.

חברת מדביר הצפון משתמשת בחומרי ההדברה הבטוחים ביותר בישראל על מנת לענות על צרכי הלקוחות. החברה פועלת בהתאם לתקנים בינלאומיים ומקפידה על כל ההנחיות הקיימות בנושאי חומרים מסוכנים. מעבר לכך, נציגי החברה עובדים בתיאום מלא עם המשרד להגנת הסביבה ואף מחזיקים ברישיונות הדרושים.

רק איתנו תוכלו ליהנות משירותי הדברה המבוצעים ביעילות, במקצועיות ובאחריות. יש לנו את היכולת לספק שירותי הדברת מזיקים כללית, לרבות הדברת מעופפים, תיקנים, נמלים וחרקים זוחלים. מעבר לכך, בשנים האחרונות מבצעת החברה פעולות הדברה אפקטיביות עבור חיפושיות.

מהי חדקונית הדקל?

 
חדקונית הדקל האדומה היא חיפושית הנחשבת למזיקה הגדולה ביותר של עצי הדקלים בישראל. בשלבי הנגיעות הראשונים קשה לזהות את הנוכחות של החיפושית על גבי הדקל, אולם זחלי החדקונית מכרסמים בתוך הגזע ובכתר הדקל וגורמים נזקים בלתי הפיכים. חדקונית יכולה לגרום לנפילת כותרות ועצים שלמים, לחסל מטעים ופארקים ולפגום במראה החיצוני של שדרות נוי מושקעות.
 
חדקונית הדקל
הדברה של החיפושית מתבצעת תוך דגש על הנושאים הבאים:
  • טיפול בקודקודי הדקל הקנרי ובעצי תמר מצוי
  • יצירת תמיסה המכילה קונפידור או דומיו
  • החדרה איטית של החומר עד נגירה לבסיסי הלולב משני צידי העץ
  • בדקלים מושקים: הוספה של החומר באמצעות הגמעה לאיזור בית השורשים
  • ריסוס חוטרים בעצי תמר מצוי

הדברה מקצועית לתוצאות יעילות

ההמלצה העיקרית היא לבצע את ההדברה של החיפושית באופן מקצועי ותוך מעורבות של מדבירים מנוסים. אין להתמודד לבד עם החיפושית או לחפש אחר קיצורי דרך לא יעילים.

חייגו 1-800-30-28-28 ותקבלו הצעת מחיר על הדברת חדקונית הדקל.