רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

כיצד לבחור חברת הדברות מקצועית?

אף אחד מאיתנו לא אוהב להימצא בסביבתם של מזיקים. בדיוק בשל כך, כולנו נמהר להזמין חברת הדברות מיד עם הופעת המזיקים, ולא תמיד נקדיש זמן ומחשבה למציאת החברה המתאימה ביותר עבורנו. גם העובדה שבשוק פועלות חברות הדברה רבות יכולה לבלבל צרכנים רבים, אשר לא מצליחים להבחין בין חברת הדברות אחת לשנייה. במאמר הבא תוכלו ללמוד על השיקולים שצריכים להנחות כל אחד מאיתנו בבואנו לבחור חברת הדברות
 

היתר הדברה

על פי תקנות רישוי עסקים לעניין הדברת מזיקים, כל חברת הדברות צריכה לקבל היתר (רישיון) מהמשרד להגנת הסביבה. חברת הדברה שפועלת ללא היתר, פועלת בניגוד לחוק. לכן, זהו הפרמטר הראשון שעליכם לבדוק. היתר הדברה מבטיח לכם שמדובר במדבירים מקצועיים, שעברו הכשרה מסודרת מטעם המשרד להגנת הסביבה, שהם עושים שימוש אך ורק בחומרי הדברה שאושרו לשימוש, שהם עוברים השתלמויות תקופתיות ושהמשרד להגנת הסביבה מפקח על פעילותם. באתר המשרד ישנו מנוע חיפוש המאפשר לכל צרכן לבדוק האם לחברת ההדברות יש היתר או לא, וגם מהו סוג ההיתר שברשותה.
 
היתר הדברה מקצועית
 

סוג היתר ההדברה

חשוב לדעת שהמשרד להגנת הסביבה מנפיק 4 סוגים של היתרי הדברת מזיקים: היתר קטילת חרקים, היתר קטילת מכרסמים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד בלתי מוגבל. לכן, עליכם לוודא לא רק את קיומו של ההיתר, אלא גם את התאמתו לשירותי ההדברה שמציעה החברה.

שיטת ההדברה

כיום ישנן שיטות שונות ומגוונות להדברת מזיקים: הדברה כימית, הדברה ביולוגית, לכידה, הדברה אורגנית (ירוקה), הדברה אולטרא-סונית, הדברה באמצעות ג'ל ועוד. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה, ולא כל שיטה מתאימה להדברת כל סוגי המכרסמים. לכן, מומלץ ללמוד כמה שיותר על שיטות ההדברה השונות ולבחור בחברת הדברות המתמחה בביצוע הדברות בשיטה המועדפת עליכם.

ניסיון מקצועי

פרמטר חשוב נוסף בבחירת חברת הדברות הוא הניסיון שיש לה. ככל שלחברת ההדברות יש ניסיון עשיר, מגוון ורב יותר בהדברת מזיקים, כך היא תדע לטפל בבעיית המזיקים שלכם ביעילות רבה יותר. הניסיון מבטיח לכם שהיא תוכל לאבחן בקלות את הבעיה הייחודית שלכם ולהתאים עבורה את פתרון ההדברה היעיל ביותר.

אחריות על ההדברה

כדאי לדעת שכל חברת הדברה מקצועית מעניקה אחריות על העבודה שביצעה. תקופת האחריות אינה קבועה, והיא משתנה בהתאם לסוג המזיקים שהיו לכם ולשיטת ההדברה שבה נעשה שימוש. אחריות זו מבטיחה לכם שאם חלילה המזיקים ישובו להטריד אתכם במהלך תקופת האחריות, חברת ההדברות תשוב ותשלים את עבודתה ללא גביית תשלום נוסף.

הקפדה על בטיחות

פרמטר זה חשוב במיוחד כשמדובר בהדברת מזיקים באמצעות חומרים כימיים, שעלולים להיות מסוכנים אם לא משתמשים בהם במינון הנכון ובהתאם לכללי הבטיחות. עליכם לוודא שהמדבירים נעזרים באביזרי מיגון אישיים במהלך ההדברה (מסיכה, חליפת מגן וכו'), שהם מדריכים אתכם כיצד להיערך ולהכין את הבית לקראת ההדברה וכיצד לנהוג לאחריה.

עם חברת ההדברות מדביר הצפון תוכלו גם אתם ליהנות משירותי הדברת מזיקים מקצועיים, יעילים ובטוחים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.