רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

כיצד להתמודד עם יתושים בחודשי הקיץ

כשהקיץ מגיע, מגיעים אתו יחד גם היתושים! מדובר במטרד של ממש, גם כשמדובר בכמות קטנה של יתושים. הם יכולים להופיע בכל שעה של היום, בזמן ארוחת הצהריים, בלילה כששקועים בשינה עמוקה וטובה והם ללא ספק מפריעים להתנהלות היום יומית, למנוחה ובאופן כללי – לסביבה כולה. לא מוכרחים להמשיך לסבול מהם וישנן לא מעט דרכים, שיכולים לעזור להתמודד איתם או להיפטר מהם.

איך נפטרים מיתושים? הנה כמה רעיונות:

 
התקינו רשתות בכל אחד מהחלונות – בין אם אתם מתגוררים בדירת קרקע ובין אם בקומה שנייה או שלישית, אם אין לכם רשתות בחלונות, זה הזמן לדאוג לכאלו. את הרשתות מתקינים בעלי מקצוע המתמחים בכך ואפשר למצוא אותן בטווח רחב של מחירים. הרשתות מונעות כניסה של יתושים מטרידים וגם ג'וקים וחרקים נוספים.
 
כיצד נתמודד עם יתושים
 
ייבשו מקורות מים בחוץ – אם אתם נוהגים להשאיר את המשפך, שאתו אתם משקים את הגינה, עם מים, אם יש לכם צינורות השקיה מטפטפים בגינה, הקפידו לייבש את מקורות המים. המים, כמו האור, מושכים את היתושים ובמיוחד כשמדובר בחודשי הקיץ החמים.

השתמשו במאוורר – היתושים מגיעים אליכם במהלך הלילה ומפריעים לשנתכם? השתמשו במאוורר. המאוורר ידוע כמרחיק יתושים ובעיקר בגלל עוצמת הרוח החזקה. אפשר להשתמש במאוורר תקרה או במאוורר העומד על הרצפה.

שתלו צמחים ירוקים – ידוע שצמחים ירוקים דוחים יתושים. שתלו צמחים ירוקים בגינה, כמו בזיליקום, רוזמרין או טימין, צמחים שתוכלו ליהנות מהם אחר כך אך בו זמנית גם ידאגו להרחיק את היתושים המטרידים.
צמחים ירוקים מרחיקים יתושים
השתמשו בתאורת גן – אם יש לכם חצר או גינה גדולה, התקינו תאורת גן במקום מרוחק. התאורה תמשוך אליה את היתושים ותמנע מהם להתקרב אליכם וגם להיכנס הביתה. זה לא מוכרח להיות פרוז'קטור ענק או פנס גדול מאד, כל תאורה שהיא תעשה את העבודה מצוין ותרחיק את היתושים.

קראו למדביר מקצועי – ניסיתם את כל אחת מהשיטות, אך היתושים ממשיכים להציק? צרו קשר עם מדביר מקצועי. מדביר זה משתמש בשיטות הדברה יעילות מאד העוזרות להרחיק מזיקים וגם יתושים. שיטות ההדברה שומרות על הסביבה ואינן מותירות אחריהן נזקים או סימנים כלשהן. וודאו כמובן שמדובר במדביר בעל ניסיון בתחום, מדביר שיוכל להגיע אליכם מהר ככל האפשר ויעזור לכם להיפטר מהיתושים המטרידים.

הרחקת יתושים עם הדברה מקצועית

 
סובלים מיתושים מטרידים? מחפשים בעל מקצוע שיעזור לכם להיפטר מהם אחת ולתמיד? התקשרו למדביר הצפון, לטלפון 1800-30-28-28 כדי לתאם מועד הגעה, לשמוע פרטים וגם לקבל הצעת מחיר. מדביר הצפון נחשבת לאחת החברות הגדולות והמוכרות בארץ בתחום ההדברה, חברה המספקת את שירותיה ללקוחות פרטיים בצפון וגם ללקוחות עסקיים גדולים ומפעלים.