רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
17 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

מדביר צרעות

טיפול בכל סוגי המזיקים ושיטות הדברה יעילות
מדביר הצפון 1-800-30-28-28
בישראל ניתן למצוא שלושה מיני צרעות – המזרחיות, הגרמניות והפלכיות. לא משנה באיזה סוג של צרעה מדובר, עקיצתה מכאיבה ביותר ועשויה אף לסכן חיים במקרה של ילדים קטנים, עקיצות מרובות או כאשר סובלים מאלרגיות לעקיצות אלה. הדרך היעילה ביותר להעלמת המפגע טמונה בהזמנת מדביר צרעות מקצועי למתחם הנגוע. איש מקצוע זה יאפיין את מקור הקן ויפעל לסילוקו במהירות. להלן השיטות המרכזיות שעומדות בפניו:

מעט על הצרעות עצמן

הצרעות חיות בקינים שאותם מקימות המלכות כאשר כל אחת מהיחידות הפועלות בקן תורמת משלה להמשך שגשוגו. הקן עצמו בנוי מתערובת של עיסת אדמה ושבבי עץ שנלעסו על ידי הצרעות ולכן לא מפתיע למצוא את הקינים הללו בטבע בקרבת עצים אך לצערנו, גם בעליות גג, פרגולות, מתחת לגגות רעפים וכו', מה שמצריך פנייה מיידית אל מדביר צרעות.

המדביר יעסוק בפעולת ההדברה בעיקר בימות הקיץ, שכן בחורף הצרעות מצמצמות את היקף פעולתן במידה משמעותית, אינן עוזבות את הקן ורובן אינן שורדות את הקור. שיא פעילות הצרעות מתחיל באביב ונמשך לאורך כל הקיץ.
מדביר צרעות

מיגור צרעות – כל השיטות

מדביר צרעות משתמש בשתי שיטות עיקריות כדי למגרן מהמתחם :

  • סילוק פיזי של הקן – מדביר צרעות מקצועי יבצע מספר תצפיות על מסלול מעופן של הצרעות ויתחקה על ידי כך אחר מיקום הקן. אם הקן נמצא, יבחר המדביר לחסלו בשעות הלילה – בשעות אלו הצרעות פחות פעילות ומרוכזות כולן בתוך הנחילים. המדביר מרסס את הקן, מסירו ממקומו, מעבירו למקום מרוחק וממשיך לבצע ריסוס עד להשמדת כל הצרעות בו.

  • שיטת הפתיון – כאשר לא ניתן להתחקות אחר מיקום הקן (למשל, כאשר הוא מרוחק) או שהגישה אליו אינה נוחה (למשל, מתחת לגג רעפים) ישתמש המדביר בשיטת הפתיון המורעל. הצרעות ניזונות מהפתיון, נעות עימו לכיוון הקן וממשיכות להרעיל בעקבות כך את שאר הצרעות עד לחיסול הקן.
סובלים מצרעות ושאר מרעין-בישין? חברת מדביר הצפון תשמח לעמוד לשירותכם עם צוות מיומן שבקיא בכל שיטות ההדברה הקיימות. להזמנת מדביר צרעות מקצועי חייגו 1-800-30-28-28 ובתוך זמן קצר תחזרו לשלוות חייכם כפי שהיתה טרם ביקורו של המזיק הלא רצוי.