רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 
 

ריסוס לבית

מדביר הצפון מתמחה בכל סוגי ההדברה והריסוס, ביתיים, תעשייתים ואחרים. בעמוד זה ניגע בהבדלים בין הדברה ביולוגית לכימית, נדבר על העונה שבה הריסוס כדאי ומתבקש ביותר, ועל סוגי החרקים והמזיקים השונים שבהם אנו יודעים לטפל.

ריסוס לבית - הדברה כימית מול טבעית

קיימות שיטות רבות של הדברה, כאשר הן נחלקות בעיקרן לשתי קטגוריות מרכזיות: הדברה כימית והדברה טבעית. ריסוס לבית דורש מחשבה נוספת בכובד ראש לגבי השיטה הנכונה ביותר שבה יש להשתמש.

הבית שלכם זה המקום שבו אתם חיים, נושמים, אוכלים וישנים. אתם וילדיכם חשופים לחומרים השונים הפזורים ברחבי הבית, ולכן קיימת חשיבות רבה לבחירת שיטת הריסוס הנכונה שלא תסכן את בריאותכם ואת בריאות ילדיכם. כמובן ששיטות הדברה טבעיות הינן שיטות בטוחות יותר מהשיטות הכימיות עבור ריסוסים ביתיים, אך מה שבטוח הוא שגם אם בחרתם לבצע ריסוס לבית בשיטה כימית, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שההדברה מתבצעת בצורה בטוחה ונכונה ללא סיכון תושבי הבית ובמקצועיות גבוהה הנובעת מניסיון רב שנים.
 
ריסוס כל האזורים בבית
 
ריסוס לבית
 

לרסס את הבית לפני הקיץ

עונת האביב היא העונה הטובה ביותר לביצוע ריסוס לבית, כהכנה לעונת הקיץ. האביב הפורח והמלבלב שבו מזג האוויר חם ולח, הוא מצע נעים ומלבלב לא רק לפרחים ולצמיחה מגוונת, אלא גם לחרקים ומזיקים מכל מיני סוגים ומינים. לפני שפוקד אותנו הקיץ הבא עלינו לטובה, כדאי מאוד לבצע את ההכנות המתאימות למניעת כניסתם וחדירתם של גורמים לא רצויים אל תוך ביתנו, אל המגירות והשידות שלנו ואל הפינות הנסתרות שבהן חרקים ומזיקים אוהבים לשרוץ.

מדביר הצפון - כל סוגי החרקים והמזיקים

אנו בחברת מדביר הצפון מטפלים בכל סוגי החרקים והמזיקים כגון נמלים, יתושים וזבובים, תיקנים, עש ועוד. לכל בעיה אנו מוצאים את הפתרון המתאים ביותר ומתאימים את שיטת ההדברה הנכונה ביותר לכל בית ובית. ריסוס הבית מעולם לא היה קל כל כך עם המקצועיות הגבוהה שלנו.
אם גם אתם רוצים לגלות כיצד אנו עושים זאת ולקבל את כל המידע הדרוש לכם לביצוע הריסוס הבא בביתכם,
צרו עמנו קשר עוד היום ! 1-800-30-28-28

סרטון על תהליך הריסוס של הבית

הכן ביתך להדברה - למדריך לחץ כאן