רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

ריסוס לבית נגד נמלים

לא מצליחים להיפטר מהנמלים?
נמלים הן חרקים אשר מצליחים להגיע לכל פינה בבית, כמעט בכל עונות השנה. אחת הבעיות הגדולות אצל נמלים היא שהנמלים חיות בלהקות ולכן לא קיים מצב בו רק נמלה אחת הגיעה אל תוך הבית, אלא הן לרוב מגיעות בלהקות גדולות יחסית. עקב כך, ריסוס של הנמלים בתכשירים ביתיים לרוב לא עוזר להדביר את הנמלים בבית, והן מצליחות לחזור אל תוך הבית לאחר זמן קצר. כדי להדביר נמלים לצמיתות יש צורך בשיטות יותר מורכבות.

איך מדבירים נמלים כמו שצריך?

 
  • איתור הקן – אחת הדרכים היעילות ביותר להדברת נמלים היא איתור קן הנמלים. קן הנמלים לרוב נמצא בעומק של כמה עשרות סנטימטרים מתחת לאדמה, ובתוך הקן יושבת המלכה אשר מטילה את הביצים שבהמשך הופכות לנמלים. רק הדברת המלכה תוביל להדברת הנמלים לצמיתות. אם מצליחים לאתר את הקן ולהדביר אותו ואת המלכה שנמצאת בתוכו, כאשר רוב אוכלוסיית הנמלים נמצאת בקן, הסיכוי שהנמלים יחזרו הוא אפסי. למעשה, איתור קן הנמלים והרג המלכה הוא פתרון המקביל לעקירת שורש הבעיה.
 
נמלים בבית
 
  • הדברה מקצועית – הדברה מקצועית של נמלים מתבססת על חומרי ריסוס כימיים ופיתיונות (בדרך כלל סוכרים מורעלים) אשר יגרמו לנמלים בבית לשאת רעלים אל הקן. ברגע שהנמלים נושאות בעצמן את הרעל לתוך הקן אין צורך בלחפש את הקן, והנמלים למעשה מעבירות את עבודת ההדברה לתוך הקן בעצמן. בדומה להדברת הקן על ידי איתור, נשיאת הרעלים על ידי הנמלים לתוך הקן מסייעת בהשמדת הקן והרג המלכה, כך שהנמלים יודברו לחלוטין ולא יחזרו לתוך הבית. כמו כן, הדברה זו מסייעת במקרים בהם ישנו יותר מקן אחד בסביבת הבית מאחר וכל נמלה תישא סוכרים מורעלים לתוך הקן שלה ובכך תסייע בהרג המלכה וחיסול הקן.

ריסוס נמלים מקצועי במדביר הצפון

 
מדביר הצפון הינה חברת הדברה וותיקה ומקצועית אשר מתמחה בהדברה לפי סוג החרק. במידה ויש לכם בעיית נמלים בבית, המדבירים המקצועיים של מדביר הצפון ישתמשו בשיטות ההדברה המתקדמות והבטוחות ביותר על מנת למגר את בעיית הנמלים בביתכם.