רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 
 

שאלות ותשובות

כל מה שרציתם לדעת בנושא הדברות ולא היה לכם את מי לשאול:

כחברה המתמחה בתחום של הדברת מזיקים, אספנו כאן כמה שאלות נפוצות שאנשים שואלים בתחום של הדברה,
על מנת שלפני שאתם מזמינים שירות תהיה בידיכם כל האינפורמציה הרצויה.

האם הדברה כימית לא יכולה להזיק לבני האדם ובעיקר לילדים?

לא. אמנם, כאשר מבצעים הדברות באמצעות חומרים כימיים משתמשים ברעל, אולם כמות הרעל בחומר היא מאוד קטנה ולא יכולה להזיק. משמעות הדבר היא, שכאשר מזמינים מדביר מוסמך הפועל על פי כל נוהלי הבטיחות, בני אדם וגם ילדים לא יכולים להיפגע מהחומר.

מדוע צריך לפנות את הבית כאשר מבצעים הדברה כימית?

אמת. המדביר יבקש מכם לפנות את המקום כאשר הוא יבצע את ההדברה, וזאת משום שבשעות הראשונות ישנו ריכוז גבוה יותר של חומרי ההדברה בבית. על מנת להבטיח בצורה הטובה ביותר שבני הבית לא ישאפו את האוויר אשר בו נמצא הרעל, יש עדיפות לכך שהם לא יהיו במקום. כאמור, מדובר על פרק זמן קצר של כשעתיים-שלוש בלבד, שלאחריהן אין בכלל חשש מהימצאות בבית. קחו בחשבון, כי עצם העובדה שאתם אינכם בבית מקל משמעותית על עבודתו של המדביר.

מהי שיטת ההדברה היעילה ביותר?

שיטות הדברה יעילות
נכון הדבר שהיום ישנם סוגים שונים של הדברות, ובהן הדברה כימית, הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית ועוד. כל השיטות טובות ויעילות כאשר עושים בהן שימוש נכון. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם מדביר מוסמך אשר יספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה כדי שתוכלו להחליט יחד איתו על שיטת ההדברה העדיפה במקרה שלכם.

על מה חשוב להקפיד כאשר מזמינים מדביר?

בטרם הזמנת מדביר חשוב מאוד לוודא כי מדובר בבעל מקצוע מורשה באדם שיודע בדיוק מה הוא עושה, ושיעשה שימוש בכמויות המדויקות של חומרי ההדברה, אשר מצד אחד יביאו להשמדת המזיקים ומאידך – לא יסכנו את בני הבית.
היתר הדברה

איך להכין את הבית להדברה?

הכנת הבית להדברה
 
הדברת מזיקים רצוי לבצע בכל חלקי הבית וכמובן – גם במקומות שבהם המזיקים נוהגים להימצא. לכן, אם יש לכם נמלים בגינה והן לא נכנסות הביתה, כמובן שלא תצטרכו לפנות את הכלים מהארון. אבל, אם הנמלים הגיעו הביתה והן נמצאות גם בארונות המטבח – חשוב להוציא את הכלים מהארונות על מנת שהמדביר יוכל לבצע את עבודתו כראוי. אין צורך לכסות רהיטים או להזיז אותם – הם לא ייפגעו מחומרי ההדברה.

האם יש פתרונות אמיתיים להרחקת יונים?

הרחקת יונים
נכון, לפי כמות היונים שיש בארצנו הקטנטונת בהחלט יכול להיראות כי אין באמת פתרון שגורם להרחקתן. אולם, האמת היא אחרת לגמרי. אם מבצעים הרחקת יונים בצורה מקצועית המתאימה בדיוק לשטח בו הן נמצאות, אפשר בהחלט להשיג תוצאות לאורך זמן. אז אם היונים מפריעות לכם – פנו לחברת הדברת מזיקים המתמחה בתחום של הרחקת יונים, וממש בקרוב תוכלו לישון בשקט.

רוב רהיטי העץ בביתנו נראים כאילו הם אכולים. מה זה יכול להיות?

מזיקים ברהיטי עץ
סביר מאוד להניח שמדובר בטרמיטים שהחליטו לחדור לכם הביתה, וצריך לטפל במצב כמה שיותר מהר, לפני שהם יאכלו גם את כל מה שנשאר מהרהיטים הקיימים. מדובר במזיקים דמויי נמלים אשר עושים פעולתם בסתר אבל תוצאותיה גלויות מאוד. לכן, אם אתם חושדים שהם הגיעו גם אליכם, הזמינו עוד היום חברת הדברת מזיקים מקצועית המתמחה בביצוע הדברת טרמיטים, והשיבו את הסדר בבית על כנו.

מצאתי עכבר, מה לעשות?

הדברה והרחקת עכברים
אם מצאתם עכבר, חולדה או קן נמלים, או שנתקלתם כבר מספר פעמים בתיקנים שהמפגש איתם לא עשה לכם טוב בלשון המעטה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לחברת מדביר הצפון, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.