רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

שוב חוזרים המזיקים

 
שוב חזרו הג'וקים?
 
רגע לפני הקיץ החרדות חוזרות. אתם נזכרים בבעתה בטראומה מהשנה שעברה, קצת אחרי שהגשמים פסקו והימים הפכו חמים ולחים. את הבית הציף נחיל תיקנים אמריקנים בשלל גדלים. הם הגיעו באישון לילה, כשישנתם. אם הבית חשה משהו שמדגדג אותה ברגלה ומתקדם במהירות במעלה הרגל.

לאחר הצווחה הדלקתם את האור ולא נותר ספק – התיקנים הגיעו. נזכרתם איך לפני כמה שנים הייתה התפרצות דומה של תיקנים בביתכם. הם התרבו באזור המזגן, שם נוצר פער בין הקיר למזגן. מדי לילה כמה מהם צצו, עד שקצה נפשכם. הזמנתם שירות הדברת מזיקים מקצועי ופתרתם את הבעיה. מיד לאחר מכן הזמנתם חברת ניקיון, להבטיח שלא נשאר זכר למתקפה הטראומטית.
 
 
בעיית יתושים
 

על תיקנים, פרעושים ושאר מזיקים

במדינת ישראל יש בעלי חיים רבים המוגדרים כמזיקים: חרקים, זוחלים, מכרסמים או בעלי כנף העלולים להעביר מחלות, לעקוץ או להכיש, או כאלה העלולים לגרום נזקים בבית. התיקנים, לדוגמה, עולים מהביוב, שם ניזונים ממי שופכין מזוהמים ומלאים בווירוסים ובחיידקים מסוכנים, כמו סלמונלה. עכברים, שגם מגיעים לעתים מהביוב, מטפסים על השיש ומכרסמים אוכל ואשפה, אבל גם כבלים חשמליים, דבר העלול לגרום לקצרים ואף לשריפות.
פרעושים נוטשים את הכלב, עוקצים בני בית וגורמים לגרד בכל הגוף. קרציות עלולות להיות נגועות במחלה הנקראת קדחת הקרציות, שהיא מסוכנת מאוד לאנשים ולבעלי חיים.
יתושים, העלולים להעביר את קדחת הנילוס, מחלה מסוכנת בעיקר לאנשים בעלי מערכת חיסונית חלשה, כמו תינוקות וקשישים. יש כמובן עכבישים, שחלקם ארסיים ומסוכנים. שירות הדברת מזיקים ידע להתמודד עם כל אלה, כמו גם עם דבורים וצרעות, נחשים, יונים ועוד.
 
 
נחשים וצרות אחרות
 

אז איך נפטרים מהצרות הללו?

היום קיימים פתרונות איכותיים ומהירים לבעיית המזיקים. לצד הפתרונות המסורתיים, כמו הדברת מזיקים באמצעות חומרים כימיים, לאחרונה פותחו גם שיטות "ירוקות" להדברת מזיקים, העושות שימוש בחומרים אקולוגיים וטבעיים. כך דואגים לסובלים מבעיית המזיקים ללא פגיעה באיכות הסביבה, כמו בחומרים הוותיקים רוויי הכימיקלים.
ההדברה הירוקה כוללת חומר הנקרא פרטואיד, שהוא עשוי מצמח החרצית והוא אינו רעיל לאדם וחיות הבית. לחומר אין את ריח הלוואי החזק המאפיין את ריח החומרים הכימיים. שיטה נוספת להיפטר מהחרקים היא באמצעות מלכודות פירומון. חומר זה מופץ על ידי חרקים כדי לאתר בני זוג. המלכודות מכילות פירומון סינטטי בתוך מלכודת, והחרק מגיע ונתפס בה.

כך שלצד שימוש בשירותי ניקיון יעילים, כדי לשמור על סביבה נקייה הדוחה מזיקים, כדאי להזמין שירות הדברת מזיקים מקצועי. לתושבי הצפון יש פתרון מצוין. מדביר הצפון הוא אחד המדבירים היעילים והמבוקשים באזור. לצד הדברת חרקים, מדביר הצפון ירחיק יונים לצמיתות, ילכוד נחשים ומכרסמים ויסייע בידכם להיפטר מקיני צרעות העלולים לסכן את בני המשפחה. פנו היום ותיהנו משירות הדברת מזיקים מקצועי, באישור המשרד לאיכות הסביבה, מכון התקנים וחבר במכון התקנים הישראלי.