רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

5 טיפים להרחקת מזיקים מהבית

להשאיר את המזיקים מחוץ לבית
מזיקים הם לא אורחים רצויים וכשהם מופיעים הם זורעים פאניקה גדולה ביותר. המזיקים יכולים להיות נמלים, תיקנים, טרמיטים, עכברים, חגבים ואפילו דבורים ויונים. המזיקים יכולים להביא עמם פגיעות בריאותיות, זיהום של המזון שלנו ובמקרים מסוימים גם לכלוך רב כמו במקרה של לשלשת יונים או פגיעה בתבואה ובצמחייה כמו במקרה של דבורים. אם אתם רוצים שהמזיקים יעזבו את הבית שלכם אין מנוס מהדברה מקצועית כמו שאנחנו במדביר הצפון מספקים אך יש גם כמה שיטות שיכולות למנוע מהם להופיע מלכתחילה.

טיפים להרחקת מזיקים שכדאי לנסות

  • נמלים יכולים להיות מכה של ממש, בעיקר בגלל הכמויות העצומות שלהם. הנמלים קטנות ולא תמיד נראות ועד שאתם לא מתקרבים לקיר או לשיש אתם יכולים לסנן אותם לגמרי מהמבט. כדי להיפתר מהנמלים יש מגוון שיטות כאשר הם מטיילים בין החריצים ונכנסים דרך חורים. הטיפ הראשון כדי להרחיק אותם מהבית הוא קודם כל לסתום את החורים כדי שהם לא יוכלו להיכנס. אם אתם רואים חור בקיר, או סדק בחיבור עם אריחים, תסתמו אותו גם אם לא ראיתם שם נמלה מימיכם.
  • אם אתם רוצים שיטה קצת יותר יצירתית להרחיק את הנמלים תוכלו לפזר בחורים וגם באופן כללי במטבח שמן מנטה. שמן מנטה יכול להיות יעיל בעיקר בפתחי הבית ובחריצים שאתם מוצאים כאשר גם פלפל שחור יבריח אותם כהוגן. מי שרוצה להיות מעט יותר מתוק, מקלות קינמון יעשו עבודה נפלאה לריח בלתי נסבל שירחיק את הנמלים למקום אחר.
כיצד נרחיק מזיקים מהבית?
  • בפעם הבאה שאתם שוטפים את הבית הגיע הזמן להפוך את השטיפה גם למועילה כנגד תיקנים. התיקנים, או הג'וקים בשפת העם, מגעילים ביותר וגורמים לפאניקה רבה ואם תוסיפו רבע כוס חומץ לדלי המים שלכם תראו איך הג'וקים מדירים רגליהם מביתכם.
  • אמנם יונים הם חיות נחמדות ביותר שמסמלות את השלום אך אנחנו מעדיפים שהם יסמלו את השלום במקום אחר ולא אצלנו במרפסת. הם מביאות הרבה לכלוך מהלשלשת שלהם, ולא כולם מעוניינים בהצבת דוקרנים שיכערו את המרפסת. תליית דיסקים יכולה להיות פתרון מעולה כדי להרחיק אותם על ידי הבזקי האור שהדיסקים מייצרים.
  • רוצים להרחיק עקרבים? עקרב יכול להיות מאוד מסוכן ופיזור של שיני שום בגינה יכול לפתור את הבעיה, כיוון שהם לא אוהבים את הריח החריף שלהם.

להדביר אחת לתקופה

כל השיטות הללו יכולות להיות שיטות מעולות כדי להרחיק סוגים שונים של מזיקים אך הם לא תחליף להדברה מקצועית. ההדברה חייבת להתבצע אחת לתקופה, רצוי פעם בשנה, בלי לזלזל באיכות שלה ובסכנות שלה. הדברה חייבת להיעשות בצורה יסודית בכל חלקי הבית, כולל בחצר או במרפסת, ולהקפיד על כל הוראות הבטיחות כדי למנוע אסון. אנחנו במדביר הצפון נשמח לשמוע מכם לבירורים ושאלות נפוצות ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת להדברה הבאה הבטוחה שלכם.