רשיונות משרד איכות הסביבה מס' 1644,1231
 
iso:9001
 
ארגון מדבירי מזיקים בישראל
 
 
מדביר הצפון
 
 
 
4
18 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
1-800-30-28-28
 
 
 
 
 
 
 

5 יתרונות לשימוש בהדברה מקצועית

כשזה מגיע למיגור מזיקים, יש רק פתרון אחד: הדברה מקצועית. זו הדרך האפקטיבית ביותר להעלים מהמבנה מזיקים טורדניים מכל סוג שהוא. מדביר הצפון ריכזה עבורכם 5 יתרונות חשובים לשימוש בשירותי הדברה של חברה מקצועית:

1. בריאות – כי עם החיים לא משחקים

ההדברה הכימית, בה משתמשת חברת מדביר הצפון, אינה יכולה להזיק לבני אדם, בדגש על ילדים. למרות שמדובר ברעל לכל דבר, הכמות שנמצאת בשימוש קטנה מדי כדי לגרום לנזק בריאותי כלשהו. השמירה על בריאותכם כלקוחות מובטחת כאשר מדובר במדביר מוסמך, שמקפיד לעבוד לפי כללי הבטיחות המחמירים ביותר בתחום.

2. יעילות – כי המטרה ברורה כשמש

מיגור המזיקים אינו תהליך שתרצו לחוות שוב ושוב. במילים אחרות: "זבנג אחד וגמרנו" הוא הלך הרוח האידיאלי להתמודדות עם המצב. זו הסיבה שהיעילות היא יתרון מרכזי כשמדובר בשירותי הדברה. המדבירים המוסמכים של מדביר הצפון יבחנו את היקף הבעיה באופן מעמיק, במטרה להתאים את המענה היעיל ביותר: הדברה כימית, הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית או כל פתרון מתקדם אחר. שילוב מנצח בין סוג המזיקים לבין שיטת ההדברה יכול להביא לתוצאות הרצויות כבר בניסיון הראשון!

3. זריזות – כי הזמן שלכם יקר

כאשר מתבצעת הדברה בביתכם או במשרדכם, עליכם לשהות מחוץ למבנה למשך פרק זמן מסוים, אותו יגדירו המדבירים של מדביר הצפון. אל דאגה – מדובר בחלק טבעי והגיוני מתהליך ההדברה, וזה השלב שבו הזריזות של הצוות מקבלת חשיבות עליונה. בסופו של דבר, שגרת חייכם מופרת לזמן מה (כלומר לאורך תקופת ההדברה), ולכן חשוב שפעולת ההדברה תסתיים בהקדם האפשרי. המטרה היא אחת – לאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. עוד חשוב לציין שהזריזות אינה באה על חשבון ערכים חשובים אחרים כמו יסודיות ומקצועיות. במדביר הצפון עבורה מהירה אינה שקולה לעבודה רשלנית ולא רצינית.
הדברת מקצועית בבית

4. אחריות – כי זה הבסיס לעבודת המדביר

אחד היתרונות החשובים הוא האחריות שמקבלת על עצמה חברת מדביר הצפון. לקיחת האחריות באה לידי ביטוי במספר דרכים: הגנה על הסביבה, שמירה על חייהם ובריאותם של חיות נוספות הנמצאות באזור, שמירה על בריאותם של השוהים במבנה, הגנה על הציוד והחפצים של הלקוח ולא פחות חשוב – היכולת להיות שקופים מול הלקוח ולעדכנו במידה ששיטת הדברה מסוימת לא הניבה תוצאות.

5. נכונות – כי אין דבר כזה "אי אפשר"

המדבירים המקצועיים של החברה באים לעבוד, ושביעות רצון הלקוח תמיד עומדת לנגד עיניהם. הנכונות להשלים כל משימה היא חלק בלתי נפרד מערכיה של חברת הדברה מקצועית, וזו הדרך שלכם לדעת שלא תסיימו את התהליך ללא תוצאות. אם שיטה אחת לא עובדת, תתקבל החלטה לנסות שיטה אחרת, יעילה יותר.
 
זקוקים לשירותי הדברה? קבלו את הפתרון הנכון ממדביר הצפון.
חייגו עוד היום 1-800-30-28-28
לקבלת ייעוץ ראשוני והצעת מחיר.