הדברה ירוקה

מדביר הצפון מדבירים עם תווי תקן מחמירים ופועלים בצפון (אזור חיפה, קריות, נהריה והסביבה) כדי להעניק לך הדברה בטוחה ללא חומרים כימיים ורעלים מיותרים.

נשמח לייעץ לך ללא התחייבות! (על תוצאות לטווח ארוך אנחנו כן מתחייבים!)

רוצה לחזור לשגרה ומהר?

הדברה ירוקה - מה צריך לדעת?

הדברה אשר אינה עושה שימוש בחומרים כימיים סינתטיים אשר יכולים להזיק לבריאות האדם בחשיפה עקיפה, אינה מיוצר בתהליכים פוגעניים לכדור הארץ ומיועד להרחיק ולהיפטר ממזיקים – כלומר הדברה טבעית.
ההדברה הירוקה מבוססת על שיטות טבעיות וחומרים אורגניים (טבעיים) אשר מיוצרים בדרך ידידותית לסביבה ואינם פוגעים באדמה, בצמחייה או בבני האדם בסביבתם.

הדברה ירוקה נקראת בפי רבים גם הדברה טבעית או הדברה אקולוגית.
המונח "ירוק" נהיה לשם חיבה לאותם נושאים סביבתיים וכל הקשור בהם.

למה גם אתם תהנו מהדברה זו?

עומדים לרשותך המקצוענים והמנוסים בהדברה ירוקה !

צור איתנו קשר  ☎ 1-800-302-828
מעדיף לשלוח לנו הודעה?
אין בעיה! נענה לך בהקדם האפשרי
לחץ כאן ורשום לנו את פרטייך

***הרשיונות וההיתרים שלנו נמצאים במאגר המדבירים המורשים של איכות הסביבה.

איך מתכוננים לקראת הדברה ירוקה?

מכיוון שהדברה ירוקה כלל אינה מסוכנת לבריאותו של האדם, אין צורך לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנהוגים בעת ביצוע הדברה כימית רגילה, כמו: עזיבת הבית למשך 6 שעות, הוצאת חיות המחמד מהבית, הסתרה של כלי אוכל וכדומה. אולם כדי להיות בטוחים במאת האחוזים שאתם אכן מקבלים שירותי הדברה אורגנית שלא יסכנו אתכם, עליכם להקפיד ולבחור בחברת הדברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בהדברה ירוקה.

חברת מדביר הצפוןהדברות בצפון, מתמחה בביצוע הדברה ירוקה באזור הצפון של מזיקים. איתנו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהמזיקים לא ישובו להטריד אתכם ושאתם לא תיאלצו לסבול מההשלכות השליליות האפשריות של הדברות כימיות. אנחנו מחזיקים בכל האישורים וההיתרים מטעם המשרד לאיכות הסביבה, הדרושים לצורך ביצוע הדברה בכלל וירוקה בפרט. עם מדביר הצפון תוכלו להיפטר מהמזיקים שמטרידים אתכם, ויחד עם זאת לא לסכן את בריאותכם ובריאות משפחתכם