הדברת עכבישים

מרבית סוגי העכבישים בישראל אינם ארסיים ואינם מזיקים לאדם, אך קורי עכביש הם מפגע אסתטי שפוגע כמעט בכל בית.
במקום לנקות את התקרה והקירות עם מטאטא אפשר פשוט מאוד לבצע הדברת עכבישים יסודית בבית וליהנות מניקיון קבוע!

כך נבצע עבורך הדברת עכבישים

הדברה יעילה

אנו משתמשים בחומרי הדברה חזקים ויעילים יותר מאלו שתוכלו למצוא לשימוש עצמי בשוק הפרטי, לכן ביצוע מקצועי של הדברת עכבישים על ידי מדביר מוסמך יביא לתוצאות טובות יותר וירחיק את העכבישים בצורה הרבה יותר יעילה. עכבישים יכולים לחדור אל תוך אריזות מזון ולהסתתר מאחורי המגירות במטבח בקלות רבה, דבר שלא יאפשר לכם לראות אותם ויספק להם מזון רב ואפשרות לקנן ולהתרבות במתחם.

טיפול מקיף

הדברה נגד עכבישים נעשית באופן יסודי ומקיף שמחסל את כל הנגיעות הקיימת במתחם, רק אז תוכלו למגר את הנגיעות באופן מלא. זכרו שעכבישים לא חייבים ללכת על הקיר באופן ישיר, יש להם יכולת לקפץ ממקום למקום בעזרת החוטים שהם תווים. מיקום הטמעת חומרי ההדברה זו משימה חשובה שחייבת להיעשות באופן אסטרטגי מתוחכם. על ידי מיקום נכון של חומרי ההדברה תוכלו לוודא שהעכביש בא במגע עם החומר וכתוצאה מזה מודבר. מדביר עכבישים מקצועי יעשה עבודה יסודית הכוללת בחינת המצב בבית, סוגי העכבישים הנמצאים בו וטיפול ממוקד אשר נפטר מהבעיה באופן מוחלט.

טיפים למניעת עכבישים בבית

בישראל ישנם שני סוגים של עכבישים מסוכנים לאדם: אלמנה שחורה וששן חום.
שני סוגי אלו יכולים לעקוץ, עקיצת ששן חום כואבת מאוד אך לעיתים נדירות מובילה
למצב מסוכן. עקיצת אלמנה שחורה לא בהכרח תכאב אך היא עלולה להיות מסוכנת
מאוד. כדי להימנע מעקיצות עכבישים בפרט, ועכבישים בבית בכלל,
הנה כמה טיפים קלים ליישום:

איטום

אטמו את כל הפתחים, החריצים והסדקים שיש בבית, בחלונות, בקירות ובדלתות. ככל שנפתיח את נקודות החדירה של מזיקים כך נמנע את כניסתם לבית.

חתולים

מי שאוהבים חתולים ישמחו לשמוע שהם חיות המחמד הכי יעילות בלכידת עכבישים. תנו לחתול להסתובב בבית והוא ידאג ללכוד כמה שיותר עכבישים (ומזיקים אחרים גם כן).

שמן הדרים

הוא לא רק מעולה בהרחקת עכבישים וחרקים רבים אחרים הוא גם בעל ניחוח נהדר שמעניק לבית אווירה רעננה. ריסוס קל של שמן הדרים על כל הפתחים בבית יעזור למנוע חדירת עכבישים.

על הקיר טיפס לו.... עכביש קטן
צור איתנו קשר ונשמח לתת לכם מידע מפורט אודות הדברת עכבישים אצלך