חברת "מדביר מצפון" מחזיקה בכל ההיתרים וההסמכות הנדרשים

1-800-302-828

הדברת קרציות

אוף… איזה קרציה! תרשה לנו ליצור עבורך מקום נקי מקרציות מסוכנות ולא רצויות . הדברת קרציות בבית , בגינה, בחצר, במלונה, בעסק… בכל מקום!
אנו כאן לרשותכם מכל ה❤️

התקשרו לקבלת הצעת מחיר מיידית

איך ניפטר מהקרציות?

icon of two trees

סריקה קפדנית

המדביר המקצוען אשר יגיע אליכם יבצע סריקה של הבית והחצר כדי למצוא את נקודות התורפה בהן סביר להניח שישכנו קרציות. לאחר זיהוי נקודות אלו המדביר יסרוק את אותם אזורים כדי לוודא או לשלול הימצאות קרציות. נקודות התורפה כוללות ערימות עפר בחצר, שחים נמוכים, צמחייה סביב בריכות נוי ומדשאות עבותות.

icon of sprayer

טיפול נקודתי

קודם כל, הכי חשוב לטפל בנקודות הבעייתיות ביותר בבית – הן נקודות התורפה שזוהו – ולהדביר בהן את הקרציות האפשריות, שכן ביצי הקרציה קטנות מאוד ובלתי ניתנות לזיהוי בעין. המדביר ירסס בחומרי ההדברה את אותן הנקודות בקפדנות ודקדקנות – כל חריץ, עלה ושיח יקבלו טיפול מתאים עם חומרי ההדברה.

טיפול מקיף

לאחר הטיפול הנקודתי נעבור לטיפול המקיף, הוא למעשה חלק מהטיפול המונע: הדברת קרציות בבית ובחצר! נרסס כל האזורים הנוספים, כמו פתחי הבית, חלונות ומלונות כלבים כדי לוודא שנקודות אלו לא ימשכו את הקרציות אשר נאלצות לברוח מהנקודות הקודמות שרוססו. הטיפול המקיף משלים את כל התהליך ומהווה שלב אחרון בפעולות ההדברה וההגנה על ביתכם.

להדברה וריסוס קרציות בבית ובחצר

נבצע עבורך תכנית מצב אישית ונטפל במכת הקרציות באופן היסודי ביותר. כך שהן לא יחזרו גם מחר...

הטיפים שלנו - כך תמנעו מקרציות

פעולת מניע | כל  מי שבביתם כלב, חתול כל חיית מחמד או בעל חיים אחר חייבים לבצע את פעולות המניעה הקשורות בבעל החיים – חיסון, גלולות, קולרים, משחות וכו'.
בעלי חיים הם הגורם מספר אחד למשיכת קרציות לבית, חשוב מאוד לטפל בהם בהתאם, התייעצו עם הווטרינר כיצד יש לטפל בחיית המחמד שלכם.

ניקיון | אחת לחודש יש לנקות ביסודיות את אזורי המרבץ של הכלב או החתול בבית.
מלונה, כרית אהובה, מיטה ייעודית וכדומה כדי לוודא שקרציות וביציהן לא נמצאות עליהם.

גיזום | ריבוי שיחים וצמחייה נמוכים ועבותים בגינה מהווה מקור משיכה לקרציות.
ככל שנמעיט באזורים שכאלו בגינה נפחית את הסיכוי להימצאות קרציות.
מדשאות מכוסחות, שיחים גזומים וחצר נקייה ומסודרת יעזרו לכם למנוע קרציות בביתכם, במיוחד למי שיש בעל חיים בבית שמסתובב גם בחצר.

איטום | אטמו סדקים, חריצים וחורים בקירות, ברצפה ובאדמה בחצר, גם מקומות אלו יכולים להיות בית לקרציות שאוהבות להסתתר מפני האדם.

הידעת?!

קרציה היא פרוק רגליים טפיל אשר ניזון מדם של בעל החיים אשר אליו הוא נצמד\ בעל חיים זה נקרא – פונדקאי. 
הפונדקאי –  יכול להיות יונק, עוף או זוחל,  לרוב יהיו אלו יונקים בעלי פרווה, משום שאליהם קל לקרציה להידבק ולהסתתר בין שערות הפרווה.

יש לה ארבע זוגות רגליים, גוף אחיד ועגול ובחלקה התחתון נמצא פה קטן עם טורי שיניים המשמשות להיצמדות לבעל החיים ולמציצת הדם.

הקרציות שוכנות באזורים לחים וחמימים כמו בעשבייה או צמחייה עבותה אך מינים מסוימים שוכנים במערות וכוכים חשוכים.

עונת הפעילות שלה היא באביב עד הקיץ, כאשר החום והלחות גבוהים.
טיולים בטבע בעונות אלו – עם או בלי הכלב – יהיו מסוכנים יותר מבחינת הסיכוי לקבל קרציות.

לאחר שנצמדה לפונדקאי הקרציה תתחיל למצוץ את הדם, לתפוח ולגדול – קרציה מסוגלת לגדול עד פי ארבע מגודלה המקורי!

נשיכת הקרציה לא תמיד מגרדת ולכן תוכלו למצוא קרציות נפוחות ושמנות על גבי חיית המחמד בבית, אחרי ששבעה מדמו במשך זמן מה מבלי שישם לב.

מעבר לגועל ולחוסר הנעימות אשר נובעים מהימצאות קרציות ישנה סכנה אמיתית שהקרציה תעביר מחלות לכם ולכלבכם.

קרציות בישראל יכולות להעביר אחת משלוש המחלות האלו: קדחת המערות, קדחת הבהרות וקדחת הקרציות, כולן יכולות להיות קטלניות בלא טיפול מיידי בבית חולים.

כלבים עלולים ללקות בקדחת קרציות כלבית אשר גם היא מסוכנת מאוד ועלולה להוביל אף למוות.

זיהוי מהיר של הקרציה על גופכם יכולה למנוע הידבקות במחלות.
הקרציה צריכה תקופת דגירה של 24 שעות כדי להעביר מחלה.
אולם הבעיה היא שברוב המקרים לא נספיק לזהות את הקרציה, ונשיכתה, בזמן.

במידה וזיהיתם קרציה על גופכם ו\או נשיכת קרציה (סימן של שני טורי שיניים זעירות, נפיחות כמו עקיצת יתוש ושטפי דם סביב הנפיחות) יש לפנות מיד לרופא כדי לשלול מחלות מסוכנות ולטפל באם נדבקתם באחת.

עצות וטיפים נוספים

הדברה ביתית- מה צריך לדעת?

גיליתם נמלים במטבח? תיקנים באמבטיה או אולי מעופפים למיניהם במרפסת? אם כן, תשמחו וודאי לגלות שאתם לא היחידים שזה קורה להם ושישנם לא מעט פתרונות ביתיים שיכולים לעזור לכם להיפטר מהמזיקים הלא רצויים. לא מוכרחים להוציא על כך סכומי כסף גבוהים ולא מוכרחים לסבול מכל הנזקים וגם מתחושת חוסר הנוחות

Read More »

מתי כדאי לבצע הדברה בבית?

אף אחד מאיתנו לא נהנה לפגוש תיקן באמצע המטבח, שיירת נמלים במרפסת או עכבר שמתרוצץ לו בסלון הבית. פרט לעובדה שהמזיקים יכולים לגרום גם לאמיצים שבינינו לקפוץ בבהלה על הכיסא הקרוב, מזיקים למיניהם מהווים גם מפגע תברואתי חמור, שמסכן את בריאותם של כל בני הבית.המזיקים נמשכים למזון שלנו ומזהמים אותם. 

Read More »

5 השיטות המומלצות ביותר להדברת מזיקים

כשאנו סובלים מבעיית מזיקים בבית או במשרד, מרביתנו פשוט מתקשרים לחברת ההדברה מבלי לברר באילו חומרים או שיטות היא משתמשת כדי להיפטר מהמזיקים. אם בעבר מרבית הדברות המזיקים בוצעו באמצעות חומרים כימיים, הרי שכיום ישנן שיטות שונות עבור הדברת מזיקים שונים. במאמר הבא תוכלו ללמוד על כמה משיטות אלו. הדברת

Read More »