הדברה בקריות

תושבי הקריות והסביבה יודעים - יש רק כתובת אחת לשירותי הדברה בקריות - מדביר הצפון! המדביר היחיד שחי ונושם את אזור הקריות והסביבה מעל עשור, מתחייב לתת לכם מאה אחוז התחייבות לפתרון יעיל, מדביר את כל סוגי המזיקים ונותן לכם מענה לכל בעיית מזיקים, ברמה גבוהה של זמינות, יעילות ומקצועיות. אז למה להתלבט? התקשרו עכשיו אל מדביר הצפון להזמנת שירותי הדברה שמבטיחים לכם שקט לטווח ארוך!
לוכד עכברים בקריות

מדביר בקריות שנותן לכם שקט

אנשים שצריכים שירותי הדברה בקריות לפעמים נמצאים בלחץ של זמן – כדי להיפטר מהבעיה כמה שיותר מהר. אנחנו במדביר הצפון מכירים היטב את הבעיה ולכן, מעמידים לרשותכם צוות מדבירים מקצועי ומקומי, עם רמה גבוהה של זמינות, כדי שלא תצטרכו לחכות.

אנחנו תמיד כאן בשבילכם, עם שירותי הדברה לעסקים, או הדברה ביתית, הדברת ג'וקים או הדברת נמלים, הדברת מעופפים מכל הסוגים וגם הרחקת יונים, לכידת עכברים ונחשים ובעצם – כל סוגי ההדברה שאפשר לבקש, עם מדבירים מורשים, בעלי ניסיון.

המטרה שלנו – לתת לכם שירותי הדברה, שמספקים לכם שקט וביטחון – לטווח ארוך מאוד.

סוגים שונים של הדברת תיקנים בקריות

תיקנים נקראים גם ג'וקים, או מקקים. אבל למעשה מדובר על מזיקים מסוגים שונים, הנחשבים אחת הבעיות החמורות ביותר בתחום ההדברה. זה כמובן בגלל שרוב האנשים נרתעים מאוד מהיצורים הללו, אבל גם בגלל שקיימים סוגים שונים של הדברת ג'וקים בקריות – פשוט כי יש סוגים שונים של ג'וקים, אותם צריך לזהות, לפני שאפשר לבצע הדברת תיקנים מקצועית ויעילה:

תיקן אמריקאי – התיקן הנפוץ והגדול ביותר בישראל. נראה כמו תמר גדול, לרוב מעופף. חי בפתחי ביוב ויכול להיכנס לבית מכל פתח אפשרי – גם מהחלונות.
תיקן גרמני – תיקן קטן יותר, ללא כנפיים, נמצא בעיקר במטבחים. מסתתר בתוך ארונות המטבח, או בתוך המנוע של המקרר ולכן מחייב שיטות הדברה מיוחדות.
תיקן מזרחי – התיקן הקטן מבין התיקנים הנפוצים בישראל, חי בעיקר בפחי אשפה ונכנס אליכם הביתה אם אתם מכניסים הביתה ארגזי קרטון או רהיטים נגועים מהרחוב.

לכל סוג של תיקן דרושה שיטת הדברה אחרת ולכן חשוב להזמין מדביר מקצועי שיודע להבחין בין הסוגים השונים ולבחור את ההדברה המתאימה.

ריסוס נגד ג'וקים ותיקנים בקריות
נחש

לוכד נחשים בקריות

מה עושים אם נתקלים בנחש

להזמין לוכד נחשים בקריות זה הדבר הכי חשוב שצריך לעשות אם אתם רואים נחש. אבל זה לא הדבר הראשון. לרוב, אתם לא יודעים אם מדובר על נחש ארסי או לא. לכן חשוב להתרחק – אם הנחש לא נמצא ממש קרוב אליכם (אחרת יש לעמוד במקום בלי לזוז, עד שהנחש מתרחק בעצמו, כדי למנוע הכשה). לאחר שמתרחקים מהנחש, חשוב להתריע ולהזהיר את כל מי שנמצא בסביבה ורק לאחר מכן – להזמין לוכד נחשים. אם אתם יכולים לצלם את הנחש בלי להסתכן, כדאי מאוד לעשות זאת, כדי להקל על פעולת הזיהוי והאיתור של הנחש וגם על טיפול בנפגעים, אם התרחשה הכשה חלילה.

הדברת עכברים בקריות

שימוש ברעל עכברים מפוזר נאסר בישראל לפני שנים, בגלל סכנת הרעלה. אבל אפשר גם היום להזמין הדברת עכברים בקריות, באמצעים בטוחים יותר. לכידת עכברים במלכודות היא אחת הדרכים, אבל ניתן גם להשתמש בתחנות האכלה, המכילות רעל עכברים.

את התחנות לא ניתן לפתוח ולכן אין בהן סכנת הרעלה. בנוסף, עכברים נלכדים בתוכן ולא יכולים לצאת וכך אתם נמנעים ממצב של פגרי עכברים במקומות נסתרים, שמפיצים ריח קשה ולא ניתן לאתר אותם.

עכבר לכוד במלכדות עכברים

לכידת עכברים וחולדות בקריות - סוגי מלכודות

אם יש לכם בבית עכבר בודד, או שניים, תוכלו ללכוד אותו בעצמכם, על ידי הנחת מלכודות עכברים בעצמכם. אבל אם יש יותר עכברים, בבית, אם העכברים נמצאים בעסק, אם העכברים נמצאים בחצר וקשה לאתר אותם ובעיקר – אם מדובר על חולדות – חשוב להזמין לכידת עכברים בקריות על ידי מדביר מקצועי ומורשה, שיכול לבצע עבודה יעילה ומהירה, עם תוצאות לטווח ארוך.

לשימוש ביתי ניתן לבחור מתוך מספר סוגי מלכודות עכברים:

 • מלכודת קופסא – מעין כלוב קטן ממתכת, שבתוכו מניחים פיתיון. העכבר מגיע לאכול את הפיתיון ואז נסגרת עליו הדלת. כך הוא נלכד בפנים ולא יכול לצאת.
 • מלכודת דבק – משטח דבק חזק, אשר מניחים עליו פיתיון כדי למשוך את העכבר. העכבר מטפס על המשטח והרגליים שלו נדבקות ללא יכולת להשתחרר. פחות מומלץ לבעלי לב חלש, כי מדובר על מלכודת מעט אכזרית.
 • מלכודת קפיץ – גורמת לכריתה של ראש העכבר ולכן נמצאת בשימוש פחות נפוץ בימינו.

הדברת מעופפים בקריות - כל מעופף צריך סוג הדברה אחר

הדברת מעופפים בקריות דורשת ידע מקצועי נרחב, אבל גם הכרה טובה של האזור, כדי לאתר את מקומות הדגירה של המעופפים ולהדביר את הזחלים שלהם:

 • יתושים – מתרבים במקומות עם מים עומדים. יש לאתר את המים העומדים ולפזר בתוך המים חומר שקוטל את הזחלים ומונע התרבות.
 • זבובים – מתרבים בתוך מאגרי קומפוסט, זבל פרות ותרנגולים, זבל לדישון בחקלאות ועוד. יש לאתר את מקומות הרבייה ולפזר שם חומרי הדברה מתאימים כדי למנוע התרבות.
 • דבורים – בימינו מקובל שלא להדביר דבורים, אלא לקרוא למדביר מיוחד, שלוקח את הכוורת בזהירות למקום אחר, שבו הדבורים יכולות להמשיך לחיות ללא מפריע.
מדביר מעופפים לבתים ולעסקים בקריות
הרחקה וגירוש יונים באזור הקריות

שיטות להרחקת יונים בקריות

הרחקת יונים בקריות היא פעולה חשובה כדי למנוע התפשטות של כיני יונים בבית, או בעסק. לצורך הרחקת יונים ניתן להשתמש בשיטות שונות:

 • התקנת רשתות על בניינים עם מרפסות שירות
 • שימוש באמצעי הרחקה אלקטרוניים, המשמיעים צלילים בתדר מסוים ומרחיקים את היונים
 • התקנת דוקרנים להרחקת יונים על מעקה או גדר מסביב לבית.
 • הצבת "בובה" בצורת עורב שחור ועוד.

חשוב לציין כי כדי לבצע הרחקת יונים אפקטיבית, יש להתייחס לרמת הנגיעות, למאפייני המבנה, לצד שיקולים נוספים ולכן מומלץ להזמין מדביר מקצועי.

מתי כדאי להזמין הדברה ירוקה בקריות

הדברה ירוקה היא כינוי לקבוצת חומרי הדברה טבעיים, בעלי רעילות אפסית לאדם, אשר מיועדים לגרום פגיעה ממוקדת בסוגי מזיקים ספציפיים. הביקוש לשירותי הדברה ירוקה בקריות עלה עם השנים, בגלל המודעות לאיכות הסביבה ונזקי חומרי הדברה כימיים.

לכן זהו שירות מבוקש במקרים רבים, כמו: הדברה לגני ילדים ומוסדות חינוך, הדברה לבתי חולים ובתי אבות, הדברה לעסקים בתחום המזון ועוד.

מדביר מומלץ בקריות להדברה ירוקה
הדברה למאפיה בקריות

הדברה לעסקים בקריות

הדברה לעסקים בקריות כוללת מגוון רחב של שירותי הדברה ממוקדים לעסקים שונים:

 • הדברה למשרדים
 • הדברה למחסנים
 • הדברה למסעדות ובתי קפה
 • הדברה למפעלים ועוד.

לכל סוג של עסק יש דגשים אחרים בבחירת חומרי ההדברה ושיטות הדברה שונות, כמו גם שעות מתאימות לביצוע הדברה. לכן חשוב להזמין מדביר בקריות, שיש לו היכרות טובה עם צרכים מיוחדים של עסקים מסוגים שונים, לצד ניסיון רב במתן שירותי הדברה מורשים ובטוחים לעסק.

שאלות נפוצות למדביר בקריות

גם הדברה ירוקה עוסקת בפיזור של רעלים בסופו של דבר. בנוסף, רק מדביר מורשה ואמין יכול להבטיח לכם שהוא באמת משתמש בחומרי הדברה ירוקים ומורשים. לכן, גם כאשר מזמינים הדברה ירוקה בקריות, חשוב לבדוק היטב את רמת המקצועיות והאמינות של המדביר שלכם.

כדי להבין כמה עולה הדברה בקריות, צריך לבדוק נתונים שונים, כמו גודל השטח שרוצים להדביר, מיקום השטח, דרישות מיוחדות, סוג המזיקים, סוג חומרי ההדברה ועוד. לכן מומלץ ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית ואמינה בקריות ולבקש הצעת מחיר.

מקרים מצערים התרחשו בעבר, של הרעלה בעקבות שירות הדברה על ידי מדביר לא מורשה. לכן, כיום החוק בישראל מחייב להזמין רק מדביר מורשה, הנמצא תחת פיקוח. בנוסף, רק מדביר מקצועי ומנוסה יכול לתת לכם תוצאה אפקטיבית לאורך זמן, לזהות במדויק את סוג המזיקים ולהתאים שיטת הדברה וחומרי הדברה אפקטיביים.

לסיכום

מדביר הצפון הוא המדביר שלכם בקריות והסביבה! עם מעל עשור של ניסיון בשירותי הדברה באזור הצפון, עם צוות מדבירים מקצועי ומיומן, רמת זמינות גבוהה, חומרי הדברה איכותיים ומפוקחים – אתם מקבלים מאיתנו רק את הטוב ביותר!

להזמנה של שירותי הדברה בקריות עם 100% התחייבות לתוצאה הטובה ביותר – התקשרו אלינו עכשיו!

מחפשים שירותי הדברה באזור הקריות? רוצים בית נקי ממזיקים? מדביר הצפון עם ניסיון של 30 שנה מתמחה בהדברת כל המזיקים עם 100% הצלחה, לקבלת הצעת מחיר צרו קשר.