הדברה בטבעון

הדברה בטבעון עושים רק עם מדביר הצפון! המדביר שחי ונושם את אזור הצפון מעל עשור, עם מאה אחוז התחייבות לתוצאה אופטימלית במחירים משתלמים! שירותי הדברה בטבעון שנותנים לכם פתרון לכל המזיקים תחת קורת גג אחת – הדברת תיקנים ונמלים, הדברת מעופפים, לכידת עכברים וחולדות, לוכד נחשים ועוד! היכנסו עכשיו או צרו קשר להזמנת שירותי הדברה ברמה אחרת!

הדברה בנשר

הדברה בטבעון - מדביר בטבעון שאפשר לסמוך עליו

מדביר הצפון פועל באזור הצפון מעל עשור, נותן שירותי הדברה בטבעון ובכל אזור הצפון לכל סוגי המזיקים. כי אם כבר מחפשים מדביר בטבעון, כדאי לפנות רק למדביר שנותן לכם אחריות מלאה על התוצאה, פתרונות לטווח ארוך וזמינות בכל שעה.

מדביר עם רישיונות לכל סוגי ההדברה, שעובד רק עם חומרי הדברה מותרים בפיקוח המשרד להגנת הסביבה.

רק עם מדביר אמין ומקצועי אתם יכולים להיות בטוחים, שאתם מקבלים שירותי הדברה איכותיים עם תוצאה לטווח ארוך, שימוש בחומרי הדברה בטוחים בלבד, התאמה מושלמת של חומרי ההדברה ושיטת הדברה לפי הצורך, התאמה של שעות השירות לפי הצרכים שלכם ועוד.

התקשרו למדביר הצפון לשירות שמתאים את עצמו אליכם!

הדברה ירוקה בטבעון

הדברה ירוקה בטבעון מיושמת באמצעות חומרי הדברה ירוקים – חומרי הדברה המיוצרים מחומרים בטוחים לשימוש, בעלי רעילות נמוכה או לא רעילים כלל לאדם. חלקם מיוצרים מחומרים טבעיים, שאינם מזיקים לסביבה.

הביקוש לשירותי הדברה ירוקה בטבעון ובכלל, עלה עם המודעות לרמת הרעילות הגבוהה של חומרי הדברה כימיים בעבר, שהכילו חומרים ברמת רעילות גבוהה מאוד.

אלה פגעו בחיות מחמד וחיות בר, אך גם הנזק שנגרם על ידי חומרי הדברה שונים לסביבה הוא משמעותי ולכן, מדביר הצפון מציע שרותי הדברה ירוקה בטבעון, לכל מי שרוצה לשמור על הסביבה וגם להשתמש בחומרי הדברה בטוחים ונקיים.

מדביר תיקנים בנשר
לכידת נחש בנשר

הדברה לעסקים בטבעון

שירותי הדברה לעסקים בטבעון דורשים רמה גבוהה במיוחד של מקצועיות, ניסיון וידע.

קיימים עסקים מסוגים שונים, אשר בכל אחד מהם, יש דגשים שונים שצריך ליישם, לצורך מתן שירותי הדברה לעסקים בצורה בטוחה, יעילה ואיכותית.

עסקים בתחום המזון הם הדוגמה הטובה ביותר, שכן ביצוע של הדברה לא מקצועית, או לא ממוקדת, שימוש בחומרים לא מתאימים או התנהלות לא מקצועית של המדבירים, יכולים להביא למצב של הרעלה חלילה, לזיהום של חומרי גלם, לפגיעה בשם הטוב של העסק והרחקה של הלקוחות.

משום כך, בעיקר כאשר מדובר על הדברה לעסקים בטבעון, אנחנו במדביר הצפון מקפידים על כל פרט, משתמשים רק בחומרי הדברה בטוחים ומקפידים על מתן שירות מחושב, זהיר ומקצועי, עם 100 אחוז התחייבות לתוצאה.

הדברת תיקנים וג'וקים בטבעון

הדברת ג'וקים בטבעון, הדברת מקקים והדברת תיקנים, הם בעצם כינויים שונים לאותו סוג של מזיק. יחד עם זאת, קיימים בישראל מספר סוגים נפוצים של תיקנים/ג'וקים/מקקים. לכל אחד מהם צריך להתאים את סוג ההדברה ואת שיטת ההדברה.

לכן, כאשר מזמינים הדברת תיקנים בטבעון חשוב להזמין מדביר שמכיר היטב את ההבדלים בין סוגי התיקנים השונים ויודע להתאים את סוג ההדברה לסוג התיקנים – להשגת תוצאה איכותית לטווח ארוך.

לוכד עכברים בנשר
לכידת חולדות בנשר

לכידת עכברים וחולדות בטבעון

לכידת עכברים וחולדות בטבעון נעשתה שירות מבוקש על העלייה במודעות לנושא צער בעלי חיים. זאת במקביל להפחתת השימוש ברעל עכברים, בשל הסיכון בהרעלה לבעלי חיים אחרים ואף לבני אדם. ניתן לבצע לכידת עכברים באופן עצמאי, על ידי רכישת מלכודות מתאימות והנחה שלהם באזורים אסטרטגיים.

יחד עם זאת, לכידת עכברים בכמות גדולה היא פעולה מורכבת יותר, המצריכה התערבות של מדביר מקצועי, כמו גם לכידת חולדות, אשר נחשבת פעולה מורכבת ומסוכנת, שכן מדובר על חיה חכמה וחזקה, בעלת נשיכה מסוכנת.

לכן, אם אתם צריכים לכידת עכברים וחולדות בטבעון,  כדאי לזכור – מדביר הצפון עומד לרשותכם.

לוכד נחשים בטבעון

לוכד נחשים בטבעון הוא אדם מאוד עסוק בעיקר בעונת הקיץ. כאשר הנחשים מתחילים להתעורר מתרדמת החורף ולחפש אחר מזון. אז הם מתחילים להגיע לחצרות בתים וגני ילדים ועלולים להפוך סכנה של ממש.

אם נתקלתם בנחש בסביבת הבית או בזמן טיול בטבע, חשוב לזכור – אין לנסות ללכוד אותו בעצמכם!

בנוסף, אסור לנסות להרוג נחש, גם אם הוא נמצא בסביבת הבית, שכן מדובר בבעל חיים מסוכן, שאם אתם לא יודעים כיצד לטפל בו אתם עלולים להיפגע. אבל חשוב גם לדעת כי נחש הוא בעל חיים מוגן בישראל ולכן אסור לפגוע בו!

לוכד נחשים מוסמך הוא אדם שקיבל הכשרה מקיפה מטעם רשות הטבע והגנים. הוא יודע כיצד לזהות נחש ארסי וכיצד לטפל בו בצורה בטוחה ולכן הוא האדם המתאים ביותר לטפל בבעיה.

לוכד נחשים בטבעון של מדביר הצפון ישמח להגיע אליכם במהירות, כדי ללכוד את הנחש בצורה בטוחה, לשחרר אותו בטבע במקום המתאים לו ולהרחיק מכם את הסכנה.

מדביר מעופפים בנשר
הרחקת יונים בנשר

הדברת עכברים בטבעון

הדברת עכברים בטבעון היא נושא רגיש, שכן פיזור רעל עכברים לצורך הדברה הוצא מחוץ לחוק לפני שנים. הסיבה לכך היא רמת המסוכנות של החומר, אשר גרמה להרעלה של חיות מחמד וחיות בר. כיום ניתן לבצע במקרים מסוימים הדברת עכברים בעזרת תיבות האכלה – מלכודות המכילות פיתיון מורעל, שלא ניתן לפתוח אותן ולכן הן נחשבות בטוחות לשימוש.

במיוחד כאשר מדובר על רמת נגיעות גבוהה (כמות גדולה של עכברים) חשוב להיעזר במדביר מקצועי לצורך פיזור מלכודות האכלה, כדי להבטיח יעילות מקסימלית.

הדברת מעופפים בטבעון

אם יש לכם בקרבת הבית מספר גדול של יתושים וזבובים, כנראה שאתם צריכים הדברת מעופפים בטבעון, על ידי מדביר מקצועי. הסיבה לכך היא כי לא ניתן להדביר את המעופפים עצמם, אלא רק את אתרי הדגירה שלהם – המקומות בהם מטילים ביצים, שם מתפתחים הזחלים ולבסוף המעופפים הבוגרים.

זבובים למשל, מתרבים בערימות של זבל עופות, או זבל פרות, בתוך אשפה וקומפוסט לא מטופל. שם יש לבצע ריסוס ממוקד, המיועד לנטרל את הזחלים והביצים, למנוע מהם להתפתח וכך למנוע את התרבות המזיקים בהמשך. הדברת יתושים וברחשים נעשית באופן דומה, כאשר חלק מפעולת המדביר היא לאתר את אתרי הדגירה – מקומות עם מים עומדים – בהם יתושות מטילות את הביצים.

מדביר מעופפים בנשר
הרחקת יונים בנשר

הרחקת יונים בטבעון

הרחקת יונים טבעון נעשית משני טעמים חשובים:

  1. לצורך מניעת התפשטות של כיני יונים – מזיקים שמתרבים בקלות, אשר חיים על גופן של יונים אבל חודרים גם לבתים סמוכים לאתרי קינון, כאשר היונים פורחות מהקן.
  2. לצורך מניעת נזקים ומזהמים של לשלשת יונים – לשלשת יונים היא הצואה של היונים, אשר מכילה מזהמים רבים, אך גם גורמת לנזקים שונים – על גגות רעפים, על כביסה נקייה ועוד.

הרחקת יונים מקצועית נעשית על ידי שקלול של נתונים שונים, כמו מבנה הבית, כמות היונים, מקומות המסתור, או הקינון על המבנה ועוד. לאחר חישוב השיקולים השונים, ניתן לבחור את השיטה המתאימה ביותר להרחקת היונים כדי לקבל תוצאה אופטימלית.

שאלות נפוצות למדביר בטבעון

מדביר הצפון חי ונושם את אזור הצפון מעל עשור ובזכות זה אתם מקבלים כמה יתרונות ללא תחרות: זמינות מסביב לשעון למתן שירותי הדברה דחופים, עלויות נוחות ללא תוספת על מרחק, היכרות מעולה עם האזור מאפשרת לנו לתת לכם שירותים מותאמים, איכותיים ויעילים.

חשוב לבחור מדביר שמכיר היטב את האזור, אבל גם נותן לכם אחריות מלאה והתחייבות על תוצאה. חשוב לבדוק אם יש למדביר שלכם רישיון והסמכה מתאימה לסוג ההדברה שאתם צריכים ולוודא שהוא משתמש רק בחומרי הדברה בטוחים ואיכותיים.

מחיר הדברה בטבעון עשוי להשתנות בהתאם לסוג ההדברה, כמות המזיקים, גודל המקום, דרישות מיוחדות, גישה למקום ועוד. לכן, כדי לתת הערכה או הצעת מחיר, אנחנו צריכים לדבר איתכם ולברר כמה פרטים. אז צרו קשר ונשמח לענות לכם תשובה מדויקת!

לסיכום

שירותי הדברה בטבעון מזמינים רק אצל מדביר שהוא אמין, מנוסה, מקצועי ומקומי - מדביר הצפון! צרו קשר להזמנת שירותי הדברה עם 100 אחוז התחייבות לפתרון!

מחפשים שירותי הדברה בטבעון? רוצים בית נקי ממזיקים? מדביר הצפון עם ניסיון של 30 שנה מתמחה בהדברת כל המזיקים עם 100% הצלחה, לקבלת הצעת מחיר צרו קשר.