אודות

קצת עלינו

מעל 3 עשורים של שירותי הדברה בצפון!

חברת מדביר הצפון הוקמה בשנת 1990 בבירת הצפון – חיפה,
מתוך מטרה להוביל את שירותי ההדברה לתושבי הצפון בפרט ולהיות בין החברות המובילות בתחום בישראל.
כיום החברה מעניקה שירותי הדברה מקצועיים ואיכותיים בכל רחבי הצפון, עם מגוון רחב של תחומי התמחות ושירותי הדברה מכל סוג: הדברת מפעלים, הדברת מסעדות ובתי קפה,  הדברת משרדים, הדברת בנייני מגורים, הדברת מוסדות, ריסוס דירות, בתי קרקע ועוד.

תמונה כרטיס מדביר
מיכל הדברה

כל מה שאפשר לבקש עם חברת הדברה אחת

מעל 3 עשורים של שירותי הדברה בצפון!

מדביר הצפון מספקת שירותי הדברת מזיקים מקצועיים, תוך הקפדה על שימוש בטיחותי בחומרי הדברה מורשים בלבד, עם צוותי הדברה מקצועיים ומוסמכים בלבד.
אנחנו מספקים לתושבי הצפון את כל סוגי ההדברה והריסוס המקצועיים שניתן לבקש, כולל: ריסוס ג'וקים, הדברת עסקים, הרחקת יונים ומכרסמים, לכידת נחשים ועוד.

הצוות המקצועי שלנו כולל את נבחרת החלומות של המדבירים – צוותי מדבירים מקצועיים ומוסמכים בלבד, עם רשיונות בתוקף, תחת פיקוח המשרד להגנת הסביבה ורשות הטבע והגנים (לפי הצורך).
המדבירים שלנו מתמחים בסוגי הדברה שונים כדי לספק לכם את השירותים המקצועיים ביותר בכל תחום.

3 סיבות לעבוד רק עם מדביר הצפון

מקצועיות

הניסיון המקצועי שלנו מאפשר לנו לספק שירותי ייעוץ מקצועיים ללקוחות עסקיים, ממשלתיים ופרטיים, לצד שירות ניקוי מערכות שתיה, מוצרים לשימוש עצמי בבית ועוד. אנו חברים בארגון מדבירי מזיקים בישראל, כדי להמשיך להתעדכן ולרכוש ידע חדש בתחום ללא הרף.

בטיחות

אנחנו מקפידים לעבוד רק באופן מסודר, מפוקח ומורשה, עם כל הרישיונות הנדרשים על פי חוק, בהתאם לדרישות משרד הבריאות, המשרד להגנת הסביבה, החוק לחומרים מסוכנים והנחיות רשות הטבע והגנים. אנו מקפידים גם לפעול במסגרת ביטוח צד ג' וכן מספקים אחריות מלאה עבור כל עבודות ההדברה בהתאם לסוג המזיקים. השאיפה שלנו היא תמיד לספק ללקוחות שלנו הדברה בטוחה, בריאה ויעילה יותר.

יעילות

אנחנו מתחייבים תמיד לתת ללקוחות שלנו %100 יעילות בהדברה, תוך חזרה מהירה לשגרה ולחיים השוטפים בבית, או בעסק.

שירותי הדברה לכולם!

אנו מבצעים מגוון עבודות הדברה בקנה מידה פרטי ועד קנה מידה מוסדי וארגוני.
השירותים שלנו ניתנים לחקלאים, בעלי מפעלים, בעלי עסקים פרטיים, מנהלי
מוסדות ציבור וגם לקוחות פרטיים בדירות, חצרות, בתים ובניינים.

עם צמיחת החברה, גדל גם קהל הלקוחות שלנו וכיום אנו גאים לשרת באורח קבע מאות בתי עסק, מוסדות, וארגונים שונים, ביניהם: משטרת ישראל, דואר ישראל, משרד הביטחון, בתי חולים, מפעלי תרופות, בתי דיור מוגן, רשויות מקומיות, קיבוצים ועוד רבים אחרים.

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 1-800-302-828