הדברה בכרמיאל

כל מי שמחפש הדברה בכרמיאל יודע - מדביר בכרמיאל זה מדביר הצפון! מעל עשור של שירותי הדברה לתושבי הצפון, ברמה מקצועית גבוהה, עם מחירים משתלמים והתחייבות מלאה לפתרון הבעיה - אנחנו כאן בשבילכם! הדברת מעופפים, או הרחקת יונים, הדברת תיקנים או לכידת עכברים וחולדות ואפילו לוכד נחשים - כל מה שתצטרכו במקום אחד - התקשרו עכשיו להזמנת שירות הדברה מקצועי! - התקשרו עכשיו!
מדביר בשיטת הדברה ירוקה בכרמיאל

הדברה ירוקה בכרמיאל

הדברה ירוקה בכרמיאל היא כינוי לשימוש בחומרי הדברה מתקדמים, אשר נחשבים בטוחים יותר לבני אדם, לבעלי חיים שונים ובכלל – לסביבה. בימים עברו היה מקובל להשתמש בזרחן אורגני – חומר הדברה יעיל מאוד, אך גם מסוכן ורעיל מאוד, אשר הביא אף להרעלה של בני אדם בגלל שימוש לא נכון.

כיום ניתן למצוא חומרי הדברה ירוקה בשימוש אצל מדבירים רבים, שמעדיפים לעבוד בצורה בטוחה, בלי לסכן את הלקוחות, בלי לפגוע בסביבה ובעיקר, כדי לענות על הדרישה מהשטח. יחד עם זאת, גם כאשר מזמינים הדברה ירוקה בכרמיאל, חשוב לבדוק אם המדביר שלכם באמת מקפיד להשתמש בחומרי הדברה ירוקים, איכותיים ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

מדביר הצפון פועל רק במסגרת הרשיונות החוקיים של המשרד להגנת הסביבה, תחת פיקוח מסודר ומקצועי, כדי לתת לכם את הטוב ביותר.

הדברה לעסקים בכרמיאל

הדברה לעסקים בכרמיאל מחייבת עבודה מקצועית ומחושבת הרבה יותר מאשר סוגים אחרים של הדברה. הסיבה לכך היא המאפיינים השונים שיש לכל עסק, המחייבים התייחסות מיוחדת כדי לשמור על העסק מפני פגיעה במוצרי מזון, בתשתיות, בחומרי גלם וכן הלאה.

דגש מיוחד קיים בשירותי הדברה לעסקים בתחום המזון, שכן קיימת סכנה של זיהום והרעלה חלילה – אם פועלים בצורה לא מספיק מקצועית.

דגשים נוספים בשירותי הדברה לעסקים הם גמישות בשעות העבודה – כדי להתאים את ההדברה לשעות שלא מפריעות לפעילות התקינה של העסק, כמו גם ידע מקיף על סוגים בטוחים של חומרי הדברה יעילים ברמת רעילות נמוכה, בהם אפשר להשתמש גם במקומות כמו גני ילדים, מוסדות חינוך, בתי אבות, בתי מלון ועוד.

במדביר הצפון תקבלו שירותי הדברה לעסקים ברמה מקצועית גבוהה, עם טובי המדבירים באזור כרמיאל, בעלי התמחות ספציפית במתן שירותי הדברה לעסקים.

מדביר לעסקים בכרמיאל
מדביר ג'וקים בכרמיאל

הדברת ג'וקים/תיקנים בכרמיאל

הדברת ג'וקים בכרמיאל היא הסוג הנפוץ ביותר של הדברה. הסיבה לכך פשוטה – תיקנים, או ג'וקים, או מקקים, איך שלא תקראו להם, הם המזיקים השנואים ביותר, בעיקר בגלל שאף אחד לא רוצה לפגוש אותם באמצע הלילה בדרך לשירותים ברגליים יחפות, אבל גם בגלל היכולת שלהם להתמקם ולהשתקע בחלקים שונים של הבית, או העסק, הקושי להיפטר מהם והעובדה, כי הם לרוב מתרבים ומתגוררים במקומות מזוהמים, כמו פחי אשפה ומערכת הביוב.

זו גם הסיבה, שאם אתם מחפשים שירותי הדברת תיקנים בכרמיאל, חשוב לפנות למדביר מקצועי ומנוסה בתחום, שמכיר את המינים השונים של תיקנים, יודע מהו סוג ההדברה המתאים לכל סוג של תיקן, איפה למצוא את הריכוזים העיקריים שלו ואיך להדביר אותו ביעילות, עם מאה אחוזי התחייבות על פתרון הבעיה.

הדברת מעופפים בכרמיאל

הדברת מעופפים בכרמיאל היא פעולת הדברה שיש לבצע בעזרת מדביר מקצועי בלבד.

קיימים סוגים שונים של מעופפים ואם אי פעם ניסיתם להדביר אותם בעצמכם – אתם יודעים שקשה מאוד להיפטר מהם, גם אם אתם מניחים מלכודות, מפזרים תרסיס קוטל חרקים ומה לא.

הסיבה לכך היא שמעופפים שונים – זבובים, ברחשים, יתושים ועוד – יכולים פשוט להתעופף ולהתרחק מחומרי ההדברה. לכן, מדביר מעופפים בכרמיאל, יודע לחפש ולמצוא את אתרי הדגירה של המעופפים השונים – המקומות בהם הם מטילים ביצים ושם מתפתחים לחרקים בוגרים – שם יש לפזר חומרי הדברה מיוחדים, המונעים התפתחות של הביצה לחרק בוגר. רק כך ניתן לספק פתרון יעיל לטווח ארוך.

מדביר מעופפים בכרמיאל
לוכד נחשים בכרמיאל

לוכד נחשים בכרמיאל

אם אתם מזמינים לוכד נחשים בכרמיאל, חשוב לבדוק מראש אם מדובר על בעל מקצוע, בעל רישיון מתאים והכשרה רלוונטית של רשות הטבע והגנים. נתונים אלה חשובים, שכן ההכשרה המתאימה היא זו המאפשרת ללוכדי נחשים לזהות את סוג הנחש המדובר, ללכוד אותו באמצעים המתאימים, תוך שמירה על הבטיחות של עצמם ושל הסביבה וגם לאתר את מקום המסתור של הנחש – כי סביר להניח שעד שהלוכד יגיע, הנחש כבר יצליח לברוח ולהסתתר.

מדביר הצפון מספק שירותי לוכד נחשים בכרמיאל עם טובי הלוכדים באזור הצפון, בעלי הכשרה והסמכה מתאימה בלבד.

לכידת עכברים וחולדות בכרמיאל

שירותי לכידת עכברים וחולדות בכרמיאל הם חיוניים במקרים רבים, כאשר לא ניתן ללכוד את המזיקים בכוחות עצמכם – כאשר מדובר על כמות גדולה של מזיקים, כאשר קיים אתר קינון שצריך לאתר, כאשר הלקוח לא מעוניין ללכוד בעצמו את המזיקים, מסיבות מובנות וכן כאשר יש למנוע את הסיכון בחשיפה למגע עם חולדות, אשר נחשבות בעלי חיים מסוכנים, בעלי נשיכה מסוכנת כמו הכשת נחש ארסי. נתקלתם בחולדות בבית הזמינו מיד לוכד עכברים וחולדות מומלץ שיטפל לכם בבעיה ותיפטרו מהמזיקים לטווח ארוך.

הדברת עכברים בכרמיאל

הדברת עכברים בכרמיאל הפכה לשירות פחות נפוץ עם השנים, בגלל שתי בעיות עיקריות:

 1. רעל עכברים מפוזר בצורה חופשית הביא בעבר להרעלה של חיות מחמד וחיות בר.
 2. עכברים מורעלים ברעל עכברים לא מתים מייד, אלא הולכים לחפש מקום מסתור. כך נוצר מצב של פגרי עכברים מפוזרים ברחבי האזור המטופל, שלא ניתן לאתר אותם, אבל הם מפיצים ריחות קשים בסביבה ומהווים מפגע תברואתי.

כיום ניתן לבצע הדברת עכברים בשיטות מקצועיות, בעזרת מלכודות שנקראות "תיבות האכלה" אשר מאפשרות לבצע הדברת עכברים בכרמיאל בלי לסכן את הסביבה, תוך לכידה של העכברים במלכודת כדי למנוע מפגע תברואתי.

הדברת עכברים בכרמיאל
הרחקת יונים בכרמיאל

הרחקת יונים בכרמיאל

לעיתים קרובות ניתן לפגוש אנשים שמנסים (ולעיתים גם מצליחים) לבצע הרחקת יונים בכרמיאל בכוחות עצמם. יחד עם זאת, במקרים רבים יש להזמין בעלי מקצוע, כדי לבצע את ההרחקה ביעילות:

 • הרחקת יונים מבנייני מגורים משותפים על ידי התקנת רשת.
 • הרחקת יונים מעל גגות רעפים בצורה בטוחה ומחושבת, לפי מבנה הגג.
 • הרחקת יונים ממרפסות ומעקות על ידי התקנה של דוקרנים בצורה יעילה, מקצועית ובטוחה.
 • הרחקת יונים באמצעות סלילי "קפיץ מקפיץ" ועוד.

מדביר מקצועי, מנוסה בביצוע הרחקת יונים בכרמיאל, יודע לקחת בחשבון את כל השיקולים הרלוונטיים, כמו כמות היונים, צורת המבנה, מקומות מסתור אפשריים, שיפועי הגג ועוד – כדי לבחור את האמצעי המתאים ביותר לצורך הרחקת יונים וליישם אותו בצורה המתאימה ביותר, כדי לקבל תוצאה אופטימלית.

שאלות נפוצות למדביר בכרמיאל

תכיפות ההדברה משתנה בהתאם לסוג המזיקים, רמת הנגיעות (כמות המזיקים ועד כמה הם מחדשים את ההגעה שלהם לאחר ההדברה), סוג המזיקים והמקום בו מתבצעת ההדברה. לכן, כדי להבין בדיוק כל כמה זמן צריך לעשות הדברה אצלכם בבית או בעסק – מומלץ להתקשר אלינו להתייעצות מקצועית.

מדביר הצפון נותן לכם מאה אחוזי התחייבות על פתרון מלא לבעיית המזיקים שלכם. בנוסף, אתם יכולים לדרוש ולקבל תמיד, מכל מדביר מקצועי, אחריות כתובה, על תוקף ההדברה – כלומר על משך הזמן שבו המקום המטופל יהיה נקי מסוג המזיקים שבהם טיפלתם.

מחיר הדברה בכרמיאל משתנה בהתאם לגורמים שונים:

 • גודל המקום המטופל
 • סוג המזיקים
 • אופי ההדברה
 • סוג חומרי ההדברה
 • שעת ההדברה ועוד.

לכן, כדי להבין כמה זה יעלה לכם בדיוק – נשמח אם תתקשרו לקבל מאיתנו הצעת מחיר.

לסיכום

מדביר הצפון הוא הכתובת שלכם לכל סוגי ההדברה בכרמיאל ובכל אזור הצפון, כבר מעל עשור! עם התחייבות מלאה לתוצאות, צוות מדבירים מקצועי ואיכותי, פיקוח מסודר וכל סוגי ההדברה במקום אחד - אין מה להתלבט! התקשרו עכשיו להזמנת הדברה!

מחפשים שירותי הדברה בכרמיאל? רוצים בית נקי ממזיקים? מדביר הצפון עם ניסיון של 30 שנה מתמחה בהדברת כל המזיקים עם 100% הצלחה, לקבלת הצעת מחיר צרו קשר.