הדברה בנשר

מדביר בנשר שנותן לכם שירותי הדברה מכל הסוגים - מדביר הצפון, עם מעל עשור של שירותי הדברה מקצועיים ומאה אחוז התחייבות לפתרון הבעיה, מספק שירותי הדברת ג'וקים ותיקנים, לוכד נחשים, לכידת עכברים וחולדות, הדברת מעופפים, הרחקת יונים ועוד! היכנסו עכשיו למידע נוסף והזמנת הדברה!
הדברה בנשר

הדברה נשר - איך למצוא מדביר בנשר?

איתור מדביר בנשר שיכול לתת לכם שירות אמין, מקצועי ויעיל, תלוי ברמת הניסיון שלו, בסוגי ההדברה שהוא מבצע וגם הסמכה ורישיון, המעידים שהוא נמצא תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה וגופים נוספים. חשוב להזמין רק מדביר בנשר, שנחשב אמין, מקצועי ומומלץ, כדי לוודא שאתם מקבלים הדברה יעילה לטווח ארוך עם אחריות, אבל גם כדי למנוע מצב של הרעלה חלילה, בגלל עבודת הדברה לא מקצועית, או לא מפוקחת.

לבסוף, חשוב למצוא שירותי הדברה נשר, שמציעים זמינות מסביב לשעון, כדי שתוכלו לקבל את השירות בכל רגע נתון, גם אם מדובר על הדברה דחופה בהתראה קצרה.

אז אילו סוגי הדברה בנשר אפשר להזמין אצל מדביר הצפון ומה כדאי לדעת על סוגי הדברות שונים?

מה צריך לדעת על הדברת ג'וקים/תיקנים בנשר?

ג'וקים, תיקנים, או מקקים, הם כינויים שונים לאותו סוג של חרק חום, לפעמים עם כנפיים, שנוהג להטריד כמעט כל בית וכל בית עסק בישראל. קיימים בארץ 3 סוגים עיקריים של תיקנים:

  1. תיקן אמריקאי
  2. תיקן גרמני
  3. תיקן מזרחי

מדובר על תיקנים שונים, שנראים רק מעט שונים זה מזה, כאשר ההבדל העיקרי ביניהם הוא בגודל, אם כי לחלק מסוגי התיקנים יש כנפיים ולחלק אין כנפיים.

יחד עם זאת, קיים הבדל חשוב נוסף – לכל סוג של תיקן צריך להשתמש בשיטה אחרת של הדברה, כמו גם חומרי הדברה שונים, בהתאם לאזורי המחיה האופייניים, אזורי הקינון האופייניים ועוד.

לכן, כאשר מזמינים הדברת תיקנים בנשר, חשוב לפנות למדביר מקצועי ומנוסה, שיודע להבחין בין סוגי תיקנים שונים וכן להתאים את סוג ההדברה לסוג התיקן, אך גם לתנאים בשטח, כדי למנוע הרעלה ולספק תוצאה יעילה לטווח ארוך.

מדביר תיקנים בנשר
לכידת נחש בנשר

מתי צריך לוכד נחשים בנשר?

נחשים נמצאים לאורך החורף במקומות מסתור. הם מצויים לאורך רוב העונה הקרה בתרדמת ולכן כמעט שלא פוגשים אותם כלל בעונה הזו. אבל כאשר מגיע הקיץ ומזג האוויר מתחיל להתחמם, בעיקר באזורים כמו נשר – הנמצאים בקרבה לשמורות טבע ואזורים טבעיים עשירים בחיי בר, ניתן לפגוש נחשים המגיעים לחצרות הבתים, מסתתרים במחסנים ומגיעים אף לגני ילדים, כדי לחפש אחר מזון.

במקרה של מפגש עם נחש בסביבת הבית או בטבע, חשוב שלא לנסות ללכוד אותו בעצמכם בשום אופן!!! אדם שאינו בעל הכשרה מתאימה, עלול להיתקל בנחש ארסי ולהסתכן בהכשה.

לכן, אם ראיתם את הנחש לפני שהספיק להתקרב אליכם – חשוב להתרחק מהאזור ולהזהיר את כל מי שבסביבה.

לאחר מכן יש להזמין לוכד נחשים מקצועי ומנוסה בנשר, שמכיר את כל סוגי הנחשים באזור, יודע לזהות אם מדובר על נחש ארסי וגם יכול לאתר בקלות את מקומות המסתור של הנחש.

אם חלילה התרחשה הכשה – חשוב לנסות לצלם את הנחש כדי להקל על זיהוי שלו והתאמה של נוגדן מתאים לארס בבית החולים.

הדברת עכברים בנשר - האם זה חוקי?

עד שנות השמונים בערך, עוד היה מקובל לראות גרגירים של רעל עכברים מפוזרים ברחובות, כחלק מהניסיון להדברת עכברים על ידי הרשויות. מאז השתנו פני הדברים, בגלל הרעלות חוזרות של חיות מחמד וחיות בר.

כיום ניתן לבצע הדברת עכברים בנשר רק באמצעות תיבות האכלה – מלכודות מיוחדות, שלא ניתן לפתוח אותן ולכן לא קיים סיכון להרעלה. תיבות האכלה להדברת עכברים בנשר, כדאי לפזר רק בסיוע מדביר מקצועי, שיודע היכן כדאי למקם את המלכודות, להשגת תוצאה אופטימלית וגם יכול להיפטר מהפגר עבורכם.

לוכד עכברים בנשר
לכידת חולדות בנשר

לכידת עכברים וחולדות בנשר - למה לא כדאי לעשות את זה לבד?

ניתן כיום לרכוש מלכודות עכברים בנשר בחנויות שונות לבית. מדובר בעיקר על מלכודות כלוב, שמיועדות ללכידה של עכברים וחולדות ללא פגע. מלכודות אלה לשימוש עצמי מתאימות כאשר מדובר על עכבר בודד או שניים, שכן לכידה של מספר גדול של מזיקים עשויה להיות משימה הרבה יותר מורכבת, מתאימה יותר למדביר מקצועי.

בנוסף, כאשר מדובר על לכידת חולדות בנשר, חשוב להבין כי מדובר על בעלי חיים חזקים מאוד, חכמים ומסוכנים, שיכולים להשתחרר בקלות מסוגים שונים של מלכודות ואף לנשוך – נשיכה מסוכנת כמו הכשה של נחש ארסי.

לבסוף, לכידה של עכברים וחולדות במלכודת כלוב משאירה אתכם עם בעיה שצריך לפתור – מה עושים אחרי הלכידה?

עם שירותי מדביר הצפון ללכידת חולדות ועכברים בנשר, אתם יכולים להיות שקטים, כי הצוות המקצועי שלנו מטפל בכל ההיבטים של הלכידה ונותן לכם פתרון לטווח ארוך.

הדברת מעופפים בנשר - האם זה יעיל?

כדי לבצע הדברת מעופפים בנשר בצורה יעילה, יש לאתר את אתרי הדגירה שלהם ולבצע בהם הדברה מקצועית. הסיבה לכך היא, שהדברת מעופפים לא נעשית באוויר – המעופפים הבוגרים יכולים הרי להתרחק מחומרי ההדברה ולעבור למקום אחר, עד שהחומר מתנדף. אז הם חוזרים להפריע ולהציק.

לכן, הדברה יעילה של מעופפים צריכה להתבצע באתרי הדגירה – המקומות בהם המעופפים השונים מטילים את הביצים. שם מתפתחים הזחלים שלהם, עד שהם הופכים לבוגרים ומתחילים לעופף. הדברה מקצועית של אתרי הדגירה של מעופפים מפחיתה את מספר המעופפים, על ידי מניעת התרבות ולכן היא הדרך היעילה היחידה להדברת מעופפים.מדביר מעופפים בנשר
הרחקת יונים בנשר

הרחקת יונים בנשר - למה זה חשוב?

יונים לא נחשבות למזיקים באופן ישיר. הן לא פוגעות בבני אדם בצורה ישירה והן אפילו חביבות. אבל הבעיה היא שהן מפיצות מחלות ומזיקים מסוכנים, אשר חיים על הגוף שלהן. מדובר בעיקר על כיני יונים, אשר מתפשטות ומתרבות במהירות, יוצאות מהקן וחודרות לבית כדי לחפש מזון. אבל לשלשת עופות בכמות גדולה גם היא נחשבת לנזק בפני עצמו – פוגעת בגגות רעפים, מלכלכת את הכביסה ומלאה במזהמים מסוכנים.

לכן הרחקת יונים בנשר היא פעולה חיונית, שיש לבצע אותה באופן מחושב, תוך התייחסות לצורת המבנה, כמות היונים, סוג האמצעי המתאים להרחקת יונים ועוד – בעזרת מדביר מקצועי ומנוסה.

הדברה ירוקה בנשר

הביקוש לשירותי הדברה ירוקה בנשר עלה עם השנים, בגלל המודעות הגוברת לרעלים מסוכנים בחומרי ההדברה ולהשפעה של חומרי הדברה כימיים על הסביבה.

כתוצאה, ניתן היום למצוא סוגים שונים של חומרי הדברה ירוקה, המשמשים להדברה של מזיקים מסוגים שונים, ברמה גבוהה של יעילות.

במקביל, כיום גם חומרי הדברה שלא נחשבים ירוקים, נמצאים תחת פיקוח הדוק של המשרד להגנת הסביבה ונחשבים הרבה פחות רעילים לאדם מאשר בעבר.

יחד עם זאת, גם כאשר מזמינים הדברה ירוקה בנשר, חשוב לפנות רק למדביר מקצועי, שמתחייב על שימוש בחומרי הדברה ירוקים איכותיים, ונותן לכם 100% התחייבות על התוצאה!

מדביר מעופפים בנשר
הרחקת יונים בנשר

הדברה לעסקים בנשר

הדברה לעסקים בנשר מחייבת רמה גבוהה במיוחד של מקצועיות וניסיון, בגלל האופי המיוחד שיש להדברה בבתי עסק:

ראשית, לכל עסק יש מאפיינים מיוחדים אחרים, המחייבים התייחסות מיוחדת לבחירת חומרי הדברה – עסקים בתחום המזון מחייבים שימוש בחומרים שאינם רעילים, מפעלי כימיקלים מחייבים שימוש בחומרי הדברה שלא מסכנים את הפעילות התקינה במפעל, עסקים שמקבלים קהל מחייבים שימוש בחומרים מתנדפים שלא משאירים ריח וכן הלאה.

גם שעות הפעילות של העסק מחייבות התייחסות מיוחדת, שכן יש עסקים בהם ניתן לבצע הדברה לעסק רק בשעות הלילה, כדי לא לפגוע בפעילות.

בנוסף, הדברה לעסקים מחייבת רמה גבוהה מאוד של זמינות, שכן גילוי מזיקים בעסק מחייב פעולה מיידית ללא דיחוי, כדי להגן על השם הטוב של העסק ועל רמת האטרקטיביות של העסק עבור הלקוחות.

שאלות נפוצות למדביר בנשר

מדביר הצפון נותן שירותי הדברה בנשר ובצפון הארץ מעל עשור, בכל תחומי ההדברה המקצועית: הדברת ג'וקים ונמלים, הדברת מעופפים, לכידת מכרסמים, הרחקת יונים, לכידת נחשים, הדברה לעסקים בנשר ועוד.

בדקו אם יש למדביר שלכם רישיון הדברה בתוקף.  בדקו אם הרישיון מתאים לסוג ההדברה שאתם צריכים. בדקו את רמת הניסיון שלו ואת ההיכרות שלו עם האזור – כי נתונים אלה משפיעים מאוד על איכות ההדברה. לבסוף, בדקו שאתם מקבלים אחריות ארוכת טווח על העבודה.

מחירי הדברה בנשר משתנים לפי סוג ההדברה, גודל המקום, כמות המזיקים, דרישות מיוחדות ועוד. צרו קשר עם מדביר הצפון לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

לסיכום

הדברה בנשר עושים רק עם מדביר מקצועי ומנוסה, שמכיר היטב את האזור ויכול לתת לכם מחירים תחרותיים! צרו קשר עוד היום להזמנת שירותי הדברה בנשר עם מדביר הצפון!

מחפשים שירותי הדברה בנשר? רוצים בית נקי ממזיקים? מדביר הצפון עם ניסיון של 30 שנה מתמחה בהדברת כל המזיקים עם 100% הצלחה, לקבלת הצעת מחיר צרו קשר.