הדברת דג הכסף

הדברת דג הכסף - מה שחשוב לדעת על המזיק המסתורי

צוות המדבירים המקצועי של מדביר הצפון ממשיך לשמור לכם על הבית ועל העסק עם הדברת דגיג הכסף! לא רוצים לראות חרקים קטנים מסתובבים לכם במחסן ובחדרים? רוצים לשמור על חפצים יקרי ערך מפני נזק אפשרי וגם לשמור על בית נקי ברמת תברואה גדולה?

נשמח להגיע לבצע גם אצלכם הדברה בטוחה, מקצועית ויעילה של דג הכסף. התקשרו עכשיו!

למה כדאי לבצע הדברת דג הכסף?

אם יש לכם בבית נצנוצים מסתוריים שמופיעים בלילה באזורים מלאי אבק, או בין הספרים בספרייה, זו כנראה לא פייה ולא גחלילית, אלא דג הכסף או דגיג הכסף (יש גם מי שמקפיד לקרוא לו בשמו המדעי – זנבזיף כספי).

הוא לא מסוכן בכלל, הוא גורם לנזקים מינוריים בלבד, אז ככה שאתם יכולים להמשיך לישון בשקט, גם אם פגשתם אותו באמצע הלילה על הקיר בשירותים.
אבל סביר להניח שתעדיפו להדביר את המזיקים הקטנים לפני שהם מתרבים לכמויות גדולות ברחבי הבית (או בעסק) וגם לפני שהם מתחילים לזלול חפצים יקרי ערך.

מה חשוב לדעת לקראת הדברת דגיג הכסף?

החרקים הקטנים הללו מעדיפים לזלול פירורים של סוכר וחומרים עמילניים אחרים. אלה יכולים להיות פירורים של אוכל שנפלו על הרצפה והתגלגלו לפינות הבית, חלקיקים של קמח וסוכר, אבל גם  שיער שנשר על הרצפה, קשקשים של חרקים אחרים ושל לטאות, ועוד.

אם הוא ממש רעב, דג הכסף יכול לאכול גם עטיפות של ספרים ואת הדבק שמחבר את הדפים.
הוא יכול במקרים קיצוניים לאכול גם מוצרי עור ובד, או פשוט להישאר רעב חודשים ארוכים ולהמתין בסבלנות למזון מתאים.

דג הכסף מחפש אחר מקומות עם הרבה אבק, אבל גם מקומות לחים וחמימים. לכן אפשר למצוא אותו בין הסדקים בקירות ועל הרצפה, מאחורי המקרר, בשירותים ובמקלחת וגם בספריות ומחסנים.

הדברת דג הכסף- מדביר הצפון

איך להיפטר מדגיג הכסף ללא הדברה?

דגיג הכסף מחפש אחר חום, מזון ולחות. הוא מעדיף מקומות חשוכים ומוגנים. לכן כדי להיפטר ממנו ולהרחיק אותו מהסביבה, רצוי לשמור על ניקיון, בדגש על שאיבת אבק.
בנוסף, רצוי לאוורר חדרים סגורים כדי לייבש אותם מהלחות וכן לפתוח חלונות כדי להאיר את החלל החשוך.
רצוי גם לאטום חריצים בקירות וברצפה כדי שלא יהיה להם איפה להסתתר וכן להימנע מאגירה של חפצים מיותרים שצוברים אבק. במיוחד קרטונים ומוצרי נייר.
ריסוס נגד תיקנים עובד מצוין גם נגד דג הכסף ולכן אפשר להזמין ריסוס על ידי מדביר מקצועי ומורשה, שיבצע הדברה נגד דג הכסף שתהיה יעילה גם נגד תיקנים וחרקים זוחלים אחרים.

 

לסיכום, מדביר הצפון מספק את כל שירותי ההדברה המתקדמים והמקצועיים ביותר – תחת קורת גג אחת. עם צוות מדבירים מיומן ומוסמך – אין לכם מה לחפש במקום אחר! התקשרו עוד היום להזמין הדברת דג הכסף!

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 054-449-6367