חברת "מדביר הצפון" מחזיקה בכל ההיתרים וההסמכות הנדרשים לצפיה בהיתרים דרושים הודעת whatsapp
חייגו בכל שעה: 1-800-302-828

הדברת דג הכסף

לקבלת פרטים נוספים אודות הדברת דג הכסף, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים שלנו הנחשבת לאחת מחברות ההדברה הוותיקות ביותר והגדולות ביותר בישראל. החברה הוקמה בשנת 1990 ומאז מספקת שירותי הדברה איכותיים באזור הצפון באופן כללי ובחיפה בפרט

להצעת מחיר מיידית לחץ להתקשרות

מהו דג הכסף?

דגיג הכסף (זנביזיץ) המין הנפוץ ביותר בארץ ושכיח בבתים, מסדרת הזנבזיפיאים.

אורך גופו 8-10 מ"מ, חסר כנפיים הצבע חדגוני, כסף אפור מכוסה בקשקשים חומים או שחורים, גוף שטוח, עיניים קטנות ומחושים ארוכים, בקצה הבטן שלושה תוספתנים ארוכים.

בית גידול: בטבע במקומות לחים מחחת לאבנים, בתוך הבית, במקומות לחים ואפלים, ניזון מחומרים אורגנים שונים ועלול להזיק לספרים.
 
דגיג כסף הסוכר, זנבזיף כספי או דג הכסף, הוא חרק קטן, מחוסר כנפיים וזריז מאוד, באורך של סנטימטר אחד לכל היותר. שמו של החרק ניתן לו על שום צבעו הכסוף – אפור. דג הכסף ניזון מחומרים שמוצאם צמחי בעיקר בדגש על עמילנים וסוכרים פשוטים, שנתנו לו את שמו המדעי – Lapisma saccharina. מדובר בעיקר בדקסטרין שניתן למצוא בכריכות ספרים ובדבקים שונים. אם כי החרק לא נרתע גם כן מאכילת פשתן, כותנה, משי, חרקים מתים ועוד.
 

איך מרחיקים את דג הכסף?

icon of tree

ייבוש אוויר

ייבוש האוויר באמצעים שונים, בדגש על אוורור, יתרום להרחקת החרק וזאת כיוון שדג הכסף מתקיים בעיקר באזורים בעלי לחות גבוהה. כמו כן, ניתן לתרום להדברת החרק על ידי איטום סדקים וחרכים בקירות וברצפה.

הדברה

בדרך כלל הפתרונות הביתיים מספקים מענה באופן זמני בלבד ולכן אם הבעיה לא חולפת לצמיתות, מומלץ כמובן ליצור קשר עם חברת הדברות מקצועית.

מדבירים עבורך למקום נקי מדג הגסף

צור איתנו קשר על מנת ליהנות מאזור נקי מדג הכסף

מזיקים בבית / בעסק? פנו למומחי ההדברה שלנו!
חייגו עכשיו! השאירו פרטים!