הדברת נמלים

הדברת נמלים והדברת נמלי אש - בהתחייבות!

מדביר הצפון מספק שירותי הדברת נמלים ברמה מקצועית ללא פשרות, עם התחייבות על 100% יעילות בכל סוגי ההדברה – גם הדברת נמלת האש! 

צריכים הדברת נמלים בצפון? אתם במקום הנכון! צוות המדבירים שלנו הוא מוסמך ומורשה, פועל לפי התקנים המחמירים ביותר בתחום, עם חומרי הדברה יעילים, באישור המשרד להגנת הסביבה.

התקשרו להזמנת מדביר נמלים עוד היום!

הדברת נמלים- מדביר הצפון

הדברת נמלים בבית ובחצר

נמלים יכולות לחדור ממש לכל מקום. למעשה גם אם אתם גרים בבניין קומות גבוה, אתם יודעים שנמלים יכולות לבוא לחפש אחר פירורי מזון אפילו בקומות הכי גבוהות.

עם זאת, בתים עם חצר, או בתים צמודי קרקע, פגיעים יותר בפני נמלים בגלל המיקום הקרוב שלהם למקום בו הנמלים מקננות – האדמה.

לכן חשוב לבצע הדברת נמלים בבית ובחצר אם אתם מתגוררים בבית צמוד קרקע, אבל כדאי להדביר נמלים בדירה גם אם אתם גרים בבניין משותף.

כמובן שכדאי לבצע הדברה תקופתית נגד נמלים בבניין מגורים וגם הדברת נמלים בחצר של בניין משותף, כדי למנוע התרבות של המזיקים הקטנים, שתוביל בסופו של דבר לחדירה לתוך הדירות.

בנוסף, הדברת נמלים בעסק היא חשובה לא פחות ולפעמים אף יותר, כדי לשמור על המוניטין של העסק, על המוצרים, סחורות וציוד וגם כדי לעמוד בתנאים של משרד הבריאות במקרים שונים.

הדברת נמלי אש

כללי המשחק בתחום הדברת נמלים השתנו עם חדירת נמלת האש לישראל. אז מה חשוב לדעת על הדברת נמלת האש?

  • נמלי האש הן מין פולש שהגיע לישראל בשנת 2005 ומאז הן מתפשטות בכל רחבי הארץ.
  • עקיצת נמלת האש היא כואבת מאוד ויכולה להיות גם מסוכנת, אם קיימת רגישות ספציפית אצל האדם הנפגע או במצב של עקיצות מרובות.
  • פלישת נמלת האש גורמת פגיעה גם במגוון הביולוגי הקיים בטבע הארצישראלי באזור המחיה שלה ולכן הנזק שהיא גורמת הוא כפול ומכופל.
  • נמלי האש יכולות לטרוף בעלי חיים קטנים ולגרום עיוורון על ידי עקיצת עיניים של חיות הבית.
  • התפשטות הנמלה פוגעת קשות באיכות החיים באזור ולכן גם מורידה את ערך הנכסים באזור אליו היא מגיעה.
  • נמלת האש פחות נכנסת לתוך הבית, אבל ניתן לראות סימנים להימצאות שלה בחצרות.
  • אם אתם חושדים שנמלת האש הגיעה אליכם – חשוב לדווח לחברה להגנת הטבע, או רשות הטבע והגנים, או למשרד להגנת הסביבה, שמנהלים כיום מלחמה לעצירת התפשטות הנמלה בישראל.

חושבים שהנמלה האדומה הגיעה אליכם? התקשרו בדחיפות להזמנת מדביר מוסמך לצורך הדברת נמלי אש.

שירותי ריסוס - מדביר הצפון

איך מדבירים נמלים?

במקרים רבים ניתן להדביר נמלים על ידי ריסוס נגד נמלים בבית ובחצר, או לפזר פתיונות גרגירים לצורך הדברת נמלים. עם זאת, כאשר מדובר על נמלת האש, יש לבצע הדברה ממוקדת וספציפית מאוד, באופן מקצועי – רק על ידי מדביר מורשה ומוסמך לצורך הדברת נמלי אש.

לסיכום, הדברת נמלים מקצועית עושים רק עם מדביר הצפון! יש לכם נמלים בבית או בחצר? רוצים לבצע הדברה מונעת לפני שיהיה מאוחר? דברו איתנו עוד היום להזמנת מדביר מקצועי!

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 054-449-6367