לכידת עכברים וחולדות

יש לך מכרסמים בבית או בעסק? אנחנו זמינים עבורך ללכידת מכרסמים באופן מיידי ! מדביר הצפון לוכד חולדות ועכברים עם תווי תקן מהמחמירים ביותר.
לאופן הביצוע ומידע נוסף גלול למטה…

עכברים וחולדות בבית - לכידה באופן מיידי על ידי מדביר מוסמך

הדברה מקצועית

כולנו מכירים את המלכודות הביתיות שאפשר לקנות בכל סופרמרקט, אולם הדברה יעילה ומקסימאלית של עכברים וחולדות צריכה להתבצע על יד מקצוען מומחה, הדברת מכרסמים נעשית באמצעות חומרי הדברה מורשים ואביזרים נלווים ללכידת מכרסמים: מלכודות קפיץ למכרסמים, מלכודות דבק מקצועיות המתאימות לכל סוגי המכרסמים כולל חולדות גדולות.
מדביר הצפון בע"מ מבצע הדברת מזיקים ומכרסמים בדירות ובבתים פרטיים, וכן מבצע הדברה למכרסמים עבור לקוחות מוסדיים על בסיס שרות חודשי וקבוע למיגור תמידי של בעיית המכרסמים.

תמונה עכבר

סוגי מכרסמים

בישראל, כאמור, המכרסמים הנחשבים למזיקים הינם העכברים והחולדות.
העכברים נחלקים ל-3 זנים: עכבר הבית, עכבר השדה ועכבר מצוי.
החולדות גם נחלקות ל-3 סוגים – החולדה הנורווגית, חולדת החוף והחולדה המצויה.
גם העכברים וגם החולדות ניזונים משיירי מזון וממזונם של בעלי החיים שלנו, ובדרך כלל נמצא אותם בביובים, במחילות ובמצבורי אשפה למיניהם.

הדברת מכרסמים יכולה להתבצע במספר שיטות, כששיטת העבודה היא זהה: הבאת המכרסם באמצעות פיתיון מסוים למקום בו ימצא אוכל שהוא אוהב, אוכל שמכיל רעל. את האוכל המורעל שמים או בתיבות האכלה מיוחדות הנעולות באמצעות מפתח.

התמותה של המכרסם שאכל רעל היא רק לאחר כמה ימים. מאחר וברעל משתמשים בדרך כלל במקומות בהם ריכוז המכרסמים גדול במיוחד, על מנת שהמכרסמים לא יקשרו בין האכילה לבין התמותה.

כך תמנעו מעכברים וחולדות בבית

סגירת פתחי ביוב

כפי שציינו, המכרסמים חודרים אל ביתנו דרך מערכת הביוב, סגירה חזקה ואטימה מוחלטת של פתחי הביוב יעשו המון במניעת חדירת מכרסמם לביתכם.

ניקיון קבוע

הקפדה על ניקיון יומיומי תעשה המון במניעת מכרסמים, שכן הם נמשכים למזון ואשפה. אם ננקה את המטבח והבית כל יום, ניפטר מכל שאריות המזון החשופות ונרוקן את פחי האשפה כל יום נהפוך את הבית להרבה פחות מזמין למכרסמים.

ניקיון פחי אשפה

חשוב לשמור על ניקיון פחי האשפה הפנימיים והחיצוניים בבית, פח מסריח ומלוכלך מושך מכרסמים.

צרו קשר לבית נקי ממכרסמים
לכידה על המקום, יעילות לטווח ארוך
התאמת תהליך ההדברה באופן מקצועי ואינדווידואלי!