הדברת צרעות

הדברת צרעות מקצועית עושה זאת באופן יעיל, בטוח ובריא כאחד, כזה שאינו מסכן את בריאותכם ולא מפריעה לאורח החיים התקין. תרשו לנו לתת לכם 12 חודשי אחריות למקום נקי מצרעות

כך נבצע הדברת צרעות

סילוק הקן

המדביר יסלק באופן פיזי את הקן מהאזור, תוך שימוש באמצעי הגנה מתאימים וחומרים מרוססים. קודם כל יתחקה המדביר אחרי מעוף הצרעות ויאתר את הקן. לאחר מכן, בשעות הלילה, המדביר מגיעה עם הציוד הנדרש, מרסס את הקן, מסירו פיזית ולוקח אותו למקום בטוח בו ישמיד אותו בעזרת חומרי הדברה. שיטה זו אגרסיבית ויעילה במיוחד כנגד בעיית צרעות בתוך אחד ממרחבי הבית, במחסן או בכל אזור מקורה.

פתיון

במידה והגישה לקן אינה נוחה, מרוחקת מאוד או בלתי נגישה יש להשתמש בפיתיונות רעילים המביאים להשמדת הקן. הצרעות אוספות את הפיתיונות הרעילים ומביאות אותן חזרה לקן, שם כל שאר הצרעות ניזונות מהרעל והקן מחוסל לאחר זמן. שיטה זו יכולה לקחת מעט יותר זמן מאשר הטיפול האגרסיבי בחומרי ריסוס.

הדברה מקצועית

לאחר שטיפלנו בבעיה הנקודתית נספק לכם הגנה מפני צרעות, המשלימה את הטיפול בבעיה ומונעת הגעה עתידית של צרעות לאזורכם.
הדברה מקצועית הנעשית על ידי מומחה הינה הכרחית.
ניסיון עצמאי לטיפול בבעיה – ללא הכשרה וניסיון מתאימים – הינו מסוכן ביותר.
לא אחת נעקצו עצמאיים אשר ניסו להיפטר מקן צרעות ונאלצו להתפנות
לבית-חולים, ללא הצלחה בהדברה.
חברה מקצועית, אמינה ובטוחה היא מה שאתם צריכים וחברה כזו היא מדביר הצפון אשר מעניקים לכן שירותים מקצועיים בידי מומחים בתחום ההדברה. אנחנו דואגים לא רק למגר את הבעיה אלא גם לבריאות שלכם, לכן נשתמש רק בחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה וכן במרחק בטוח ממקום מגוריכם.

הטיפים שלנו - כך תמנעו מן הצרעות

תרסיס טבעי

שמן נענע חריפה (peppermint) מושכת והורגת צרעות.
ערבבו כפית של התמצית יחד עם כוס מים, הכניסו לבקבוק תרסיס (כמו של מנקה חלונות) ורססו על מקומות המושכים צרעות באופן קבוע או באזור קן הצרעות בביתכם.
התרסיס הטבעי אינו מזיק לבני אדם וקוטל את הצרעות באופן יעיל ובטוח.

נקודות תורפה

נקודות תורפה בבית מהוות מקום בטוח לצרעות לבניית הקן. אם ניפטר ממקומות אלו נצמצם את אפשרויות הקינון של הצרעות בביתנו. חורים בקירות, סדקים בתקרה או בגג, שברים ברעפים, גזעי עץ חלולים וצינורות ריקים פתוחים מהווים נקודות תורפה בבית בהם יוכלו להתמקם צרעות לבניית הקן. הקפידו על תחזוקה מתאימה ואל תשאירו נקודות פתוחות ברחבי הגינה.

ניקיון

שמרו על פח אשפה נקי (מחוץ לבית) כדי שלא למשוך צרעות, כמו כן גם בורות או פחי קומפוסט חשופים מהווים מקור מזון עבור הצרעה המזרחית. כל דבר בעל ריח חזק – כמו זבל, פגרים, דשן, ומזון שנשאר בחוץ – מושך אליו צרעות. ככל שנרבה להשאיר דברים אלו חשופים וגלויים נגדיל את הסיכוי שצרעות יגיעו אלינו.

שקיות מים

תליית שקיות ניילון שקופות מלאות במים עוזרת במניעת חרקים מעופפים בכלל וצרעות בפרט מלהגיע לחצר.
עין החרק המורכבת מתבלבלת מהשתקפות המים בשקית, במיוחד כאשר הן ליד פירות או תלויות בנקודות בולטות ברחבי הגינה, והחרקים נרתעים ובוחרים לעבור למקום אחר.

למקום נקי מצרעות בהתחייבות ל-12 חודשים מלאים
צור איתנו קשר, אנו נשמח לשמוע את הבעיה ולתת לך פתרון מדויק ומותאם אישית!