שירותי הדברה

סוגים של שירותי הדברה

שירותי הדברה קיימים כדי להרחיק מזיקים שונים ממרחב המחיה של בני אדם.

פעולות אלה מאפשרות לשמור על איכות חיים גבוהה וסביבה נעימה יותר, אבל גם ובעיקר – שומרות על רמה נאותה של תברואה, ניקיון ובריאות, מפני המחלות, המזהמים והנזקים שמגיעים יחד עם המזיקים השונים.

כדי לתת לכם שירותים מקיפים, שמטפלים בכל סוגי המזיקים, בכל סוג של מרחב מחיה, אנחנו מעסיקים רק מדבירים בעלי רישיונות מתאימים, הסמכה מתאימה וגם עובדים תחת תקנים מחמירים כדי להבטיח לכם רמה גבוהה של בטיחות ויעילות. 

אז אילו סוגים של שירותים אפשר להזמין אצלנו?

שירותי הדברה לפי סוגי המזיקים

שירותי הדברה לפי סוג חומרי הדברה

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא שם לכל סוגי ההדברה מהמקובלים בימינו, הנחשבים בטוחים, נקיים, לא רעילים וללא ריחות לוואי, עם שימוש בחומרי הדברה ושיטות יישום שאינם פוגעים בסביבה, בחיות בר, או חיות מחמד.

הדברה ביולוגית

שימוש באלמנטים ביולוגיים כדי להדביר מזיקים. כמו חיפושיות מושית השבע, שטורפות כנימות לצורך הדברה בחקלאות, או חומרים המשפיעים על המזיקים באופן ביולוגי ומונעים מהם להתרבות.

הדברה כימית

הדברה מסורתית באמצעות חומרים רעילים. כיום מקובל להשתמש בחומרים שאינם רעילים לאדם, אלא בעלי רעילות ממוקדת לסוג המזיק שרוצים להדביר בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה.

לכידה והרחקה

שירות שניתנן במקרה של בעלי חיים מוגנים (למשל עטלפים ונחשים), או במקרים בהם לכידה היא יותר יעילה, יותר נקיה ויותר הומנית מאשר הדברה, כמו במקרה של מכרסמים ויונים למשל.

שירותי הדברה לפי המקום המטופל

מאפייני המקום המטופל משפיעים על אופי ההדברה, על כללי זהירות ספציפיים שיש לנקוט כדי לשמור על המקום, על השוהים, על העובדים ועל האנשים המתגוררים במקום.
לכן קיימת התמחות ספציפית לסוגים שונים של הדברות לפי המקום המטופל, לדוגמה:

  • הדברת מפעלים
  • ריסוס דירות
  • הדברת בנייני מגורים
  • הדברת חצרות וגינות
  • הדברת מוסדות (גני ילדים, בתי ספר, בתי חולים, בתי מלון, בתי אבות ועוד).


לסיכום, מדביר הצפון מספק מגוון מלא ומקיף של שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת – לתושבי צפון הארץ. צריכים שירותים מקצועיים, מורשים, מפוקחים ובטוחים?
רוצים הדברה ברמת יעילות של 100%? אתם במקום הנכון! דברו איתנו!

שירותי הדברה- מדביר הצפון