הדברה אורגנית טבעית

הדברה אורגנית נגד כל סוגי המזיקים

מדביר הצפון מספקים שירותי הדברה אורגנית עם חומרי הדברה איכותיים באישור המשרד להגנת הסביבה. נבחרת החלומות של מדבירים מנוסים ומקצועיים מגיעה עד אליכם כדי לספק לכם שירותי הדברה אורגנית לפי דרישה ולפי הצורך.

צרו קשר להזמנת מדביר!

מה זה הדברה אורגנית?

בעידן הנוכחי קיימת מודעות גבוהה יותר מתמיד לחשיבות השמירה על הסביבה, על בריאות האנשים השוהים בה, על בטיחות חיות המחמד וחיות הבר – תוך התייחסות להשפעת חומרי הדברה רעילים על נושאים חשובים אלה.

לכן קיימת מגמה כללית בישראל ובעולם לעבור לחומרי הדברה בטוחים, המכילים כמה שפחות כימיקלים, כמה שיותר חומרים טבעיים שאינם סינתטיים, אינם רעילים לאדם, בעלי רעילות ממוקדת במזיקים אותם הם מיועדים להשמיד בלבד.

למרות זאת, קיים בלבול לגבי השאלה – מה זו הדברה אורגנית.

הדברה אורגנית טבעית - מדביר הצפון

הדברה אורגנית בחקלאות

חשוב לציין כי המונח "הדברה אורגנית" מתייחס בעיקר להדברה בחקלאות האורגנית, המבוססת על חומרי הדברה טבעיים, לצד שיטות הדברה ביולוגית, כדי שלא לפזר חומרי הדברה רעילים על הצמחים, באוויר ועל האדמה.

ניתן להשתמש בחרקים טורפים להשמדת חרקים מזיקים, חומרי הדברה המופקים מצמחים שונים, אך בעיקר מקובל לחזק את הצמחים באמצעים טבעיים שונים כדי לעזור להם להתמודד עם מזיקים, פטריות ומחלות שונות בכוחות עצמם.

כיום קיים בלבול מסוים בין הדברה אורגנית לבין הדברה ירוקה, כאשר לרוב הכוונה היא לחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה, מחומרים טבעיים, שאינם מסוכנים לאדם או לבעלי חיים אחרים, אינם פוגעים בסביבה, אלא רק במזיקים שהם מיועדים להשמיד.

עם זאת, כדאי להבחין בין המונח המקצועי שמתייחס להדברה אורגנית בחקלאות, לבין הכינוי הלא מדויק "הדברה אורגנית" שלא לצרכי חקלאות, המתייחס לרוב לשיטות וחומרי הדברה ירוקה.

הדברה אורגנית טבעית- מדביר הצפון

איך מבצעים הדברה אורגנית (הדברה ירוקה)?

קיימות שיטות שונות של הדברה אורגנית/ירוקה שלא לצרכי חקלאות. 
מה שחשוב להקפיד עליו זה לבצע את ההדברה רק עם חברת הדברה מקצועית, איכותית ואמינה, הפועלת תחת פיקוח המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.
בנוסף, חשוב לוודא כי החברה שאתם מזמינים לביצוע הדברה מקפידה על שימוש בחומרי הדברה ירוקים, בטוחים לסביבה, בעלי רעילות נמוכה ויעלות גבוהה.

 
לסיכום, מדביר הצפון מספקים שירותי הדברה ירוקה והדברה אורגנית ברחבי הצפון לפי צורך ולפי דרישה, תוך הקפדה על שימוש בחומרים ושיטות הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה, משרד החקלאות ומשרד הבריאות, בהתאם לסוג ההדברה הנדרש.

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 1-800-302-828