חברת  "מדביר הצפון" מחזיקה בכל ההיתרים וההסמכות הנדרשים

1-800-302-828

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדברה בקריות, בצפון והסביבה

הדברה בקריות עם יעילות מקסימלית לטווח ארוך

מדביר הצפון מספק שירותי הדברה בקריות ובכל אזור הצפון מעל 3 עשורים – עם צוות מדבירים מקצועי ומוסמך, אנחנו מקפידים לתת לכם רק את השירות הטוב ביותר, ששומר לכם על הבית ועל העסק מפני כל סוגי המזיקים.

בזכות עבודה בסטנדרטים גבוהים, תחת פיקוח המשרד להגנת הסביבה, עם חומרי הדברה מאושרים בלבד – אנחנו יכולים להבטיח לכם 100% יעילות על כל עבודת הדברה. 

בואו לנסות אותנו – צרו קשר להזמנת הדברה בקריות!

סוגים של שירותי הדברה בקריות

קיים מגוון רחב של צרכי הדברה בקריות כמו גם שירותי הרחקה בקריות, לצורך טיפול מותאם בסוגים שונים של מזיקים. 

עם זאת,יש להתאים את שיטת ההדברה ואת חומרי ההדברה למקום המטופל, בהתאם למאפיינים ייחודיים. לדוגמה:

  • הדברת דירות בקריות – יש להתאים את סוג ההדברה לסוג המזיקים, אבל גם לבדוק אם יש ילדים קטנים בבית, או חיות מחמד, כדי לקבוע אילו חומרי הדברה מתאימים ביותר.

 

  • הדברת גינה בקריות – יש להבחין בין הדברה והרחקה של מזיקים כמו חרקים, נחשים ומכרסמים, לבין הדברה של מחלות, פטריות, או מזיקי עצים וצמחים – אותם יש להדביר עם שיטות וחומרים באישור משרד החקלאות, תוך שמירה על בריאות האנשים בסביבה.

 

  • הדברת מוסדות בקריות – בין אם מדובר על בית ספר, או בית אבות ואפילו גן ילדים או דיור מוגן, כאשר מדובר על הדבה במקום ששוהים בו אנשים עם רגישות גבוהה לחומרים מסוכנים, יש לבצע הדברה באופן בטיחותי וזהיר במיוחד.

 

  • הדברת עסקים בקריות – יש לספק שירות מותאם לצרכים המיוחדים של הדברת עסקים בתחום המזון, כמו מסעדות ובתי קפה, או בשעות מיוחדות שלא מפריעות לפעילות של העסק וגם שירותי הדברה מיוחדים למקומות שעובדים מסביב לשעון – כל עסק והצרכים שלו.
ריסוס וחיטוי לקורונה-מדביר הצפון

סוגי הדברה בקריות שמתאימים לכל צורך

אנחנו בוחרים שיטות הדברה מתקדמות וחומרי הדברה איכותיים בהתאם למאפייני המקום, אבל גם בהתאם לדרישת הלקוח. 
יש לקוחות שמעדיפים להרחיק מזיקים בצורה הומנית במקום להדביר אותם. 
יש לקוחות שמעדיפים הדברה ירוקה במקום להזמין ריסוס עם חומרים הפוגעים בסביבה וכן הלאה.
לכן אנחנו מקפידים לספק מגוון שירותי הדברה מקצועיים שמתאימים לכל אחד.

הנה כמה דוגמאות  נפוצות:

  • הדברה ירוקה בקריות – שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה, שאינם נחשבים רעילים לאדם, או שיש להם רמה נמוכה של רעילות.  למשל פתיונות ג'ל להדברת ג'וקים ונמלים, או הנחת מלכודות, שימוש במכשירים אלקטרוניים להרחקת מזיקים ועוד.
  • לוכד נחשים בקריות – שירות שניתן על ידי לוכד נחשים מוסמך ומורשה על ידי רשות הטבע והגנים לצורך הרחקת הסכנה מסביבת בני אדם.
  • הרחקת יונים בקריות מגוון פעולות שניתן לבצע כדי להרחיק יונים מסביבת מגורים ועסקים. זאת כדי למנוע לכלוך, טפילי יונים ומחלות כמו סלמונלה.
מילה לפני סיום – אם אתם מחפשים שירותי הדברה בקריות – אנחנו כאן בשבילכם. כבר מעל 30 שנה אנחנו מספקים את השירות המקצועי והיעיל ביותר לתושבי הצפון ומקפידים לתת לכם רק את הטוב ביותר. לקבלת שירות הדברה בקריות עם סטנדרט גבוה, שמבטיח לכם יעילות מקסימלית לטווח ארוך – דברו איתנו!

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 1-800-302-828

מדביר הצפון