הדברה בבתי-מלון

הדברה בבית-מלון

הדברה בבתי מלון עם מדביר הצפון – מתחייבים ל 100% יעילות ומקצועיות, זמינים עבורכם מסביב לשעון ופועלים תחת התקנים המחמירים ביותר בתחום – כדי לשמור על הבטיחות ועל המקצועיות שלכם.

צוות מדביר הצפון כולל מדבירים מוסמכים, מורשים ומנוסים בלבד, בכל תחומי ההדברה, בהתאם לדרישת החוק. להזמנת הדברה לבתי מלון על ידי מדבירים מקצועיים ואיכותיים – דברו איתנו!

לא רק הדברה בבתי מלון

כאשר מדברים על התחום הרחב של הדברת בתי מלון בצפון, בדרך כלל מתכוונים גם לתחומים נוספים כמו הדברה באכסניות, צימרים ובתי הארחה מסוגים שונים.

מקומות אלה מספקים שירותי אירוח ולינה למבקרים רבים. הם מכילים מספר גדול של חדרים, מתקנים, מטבחים, מיטות, חדרי רחצה, מחסני מזון, דלפקי קבלה ועוד.

משום כך מקומות אלה חייבים לשמור תמיד על רמה גבוהה של ניקיון, טיפוח ותברואה, אך גם צריכים לעמוד בפני אתגרים מורכבים במיוחד כדי לשמור על מקום נקי ומטופח ברמה הרצויה.

 

לכן אם אתם מחפשים הדברה לבין מלון, או הדברה לאכסניה, חשוב לוודא כי אתם בוחרים חברת הדברה בצפון, שהיא מקצועית, איכותית עם המון ניסיון והיכרות טובה עם האתגרים הייחודיים של הדברת מקומות אירוח.

הדברה בבית מלון- מדביר הצפון

אילו סוגי מזיקים צריכים הדברה במלונות?

כמו בכל מקום אחר, גם בבתי מלון אפשר למצוא את המזיקים הנפוצים, כמו ג'וקים, נמלים, יתושים, מכרסמים ועוד. יש לבצע הדברה באמצעים וחומרים מתאימים לצרכים המיוחדים של בתי מלון ואכסניות. חומרי הדברה בטוחים שאינם מסכנים את אורחי המלון ויישום שיטות הדברה שלא פוגעות בפעילות השוטפת של האירוח.

הנה כמה דוגמאות למזיקים נפוצים בבתי מלון ואכסניות:

  • פשפש המיטה – יכול להגיע למלון על גבי תיקים או על גופם של האורחים. יש לבצע הדברה מונעת וכן הדברה נקודתית במקרה של נגיעות, כי מדובר על מזיק שיכול להתפשט במהירות וקשה להיפטר ממנו.

  • חרקי מזון – יכולים להתפשט במחסני מזון יבש, להטיל ביצים באריזות מזון יבש ולפזר צואה. ניתן לפזר מלכודות דבק לצורך ניטור, לבצע הדברה מונעת ולהדביר גם במקרה של נגיעות.

  • עכברים וחולדות – נוטים למצוא בבתי מלון מחסה ומזון ולכן חשוב לבצע טיפולים תקופתיים ללכידה והרחקה שלהם.

  • תיקן גרמני – נוהג להשתקע במטבחים גדולים במנועים של מכשירי חשמל ויש לבצע נגדו הדברה מיוחדת.
הדברה בבית מלון- מדביר הצפון

איך מבצעים הדברה של בתי מלון ואכסניות?

כדי להקל על הדברה יעילה בבתי מלון ואכסניות מומלץ לבצע ניטור מזיקים באופן קבוע על ידי פיזור מלכודות דבק לחרקים מעופפים, ג'וקים ונמלים.

בנוסף, לפזר מלכודות מכרסמים עם חיישני התראה על כניסת מכרסמים למתחם. כך אפשר לזהות במהירות חדירת מזיקים למלון ולטפל בבעיה לפני שהיא מתפתחת.


לסיכום, מדביר הצפון מפעיל את נבחרת החלומות של המדבירים באזור הצפון, המספקים שירותי הדברה לאכסניות ומלונות ברמה גבוהה של בטיחות ויעילות. אם גם אתם רוצים לשמור על מלון נקי, אסתטי ואטרקטיבי – אתם במקום הנכון – התקשרו עכשיו להזמנת מדביר מקצועי!

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 1-800-302-828