הדברה למחסנים

הדברה במחסנים - שומרים על מחסן נקי!

שירות הדברה במחסנים הוא אחד משירותי ההדברה הכי חשובים ומקצועיים שיש! עם מדביר הצפון אתם נמצאים בידיים טובות – צוות מדבירים עם המון ניסיון, עם הסמכה ורישיונות מתאימים, ששומרים עליכם מכל מזיק אפשרי.

מדביר הצפון מתחייב על 100% יעילות – התקשרו עוד היום להזמין הדברה במחסנים!

הדברה במחסנים לפי סוג המחסן

ככלל, בגלל תקופות אחסון ארוכות אשר לרוב מתקיימות במחסנים, קיים גם סיכון יותר גבוה לחדירה של מזיקים.
עם זאת קיימים סוגים שונים של מחסנים, עם סוגים שונים של תכולה, בגדלים שונים ועם תקופות אחסון משתנות. 
לכן במחסנים שונים קיים סיכון גבוה יותר למזיקים מסוג מסויים, או לנזקים מסוג ספציפי. למשל:

הדברת מחסני מזון  – יש להשקיע מאמצים להרחקה של מזיקי מזון, כמו מכרסמים, עש המזון, חיפושיות קמח, יקרונית האורז וכן הלאה.

הדברת מחסני ציוד אלקטרוני  – קיימת חשיבות להרחיק מזיקים שיכולים לגרום נזקים לרכיבים עדינים בציוד היקר. למשל מכרסמים, אבל גם חרקים שיכולים להקים בית בתוך קופסאות אחסון של הציוד ולגרום נזקים כבדים, לצד עובש ופטריות.

הדברת מחסני טקסטיל – עם מוצרים כמו ביגוד, מגבות, מצעים ועוד – הסכנה העיקרית היא עש הבגדים. אך גם כאן יש להרחיק מכרסמים וכן חרקים אחרים שיכולים לדגור בין מוצרי טקסטיל חדשים ויפים, להטיל ביניהם ביצים, ללכלך עם לשלשת ועוד.

מזיקים נפוצים במחסנים

מזיק נוסף שיכול לחדור למחסנים ולגרום נזקים שונים במחסני מזון ועד מחסני טקסטיל הן היונים. יונים נושאות על גופן כיני יונים, אך יכולות גם להפיץ את מחלת הסלמונלה ללכלך את הסביבה עם לשלשת. לכן הן אורחות לא רצויות בכל סוג של מחסן. 
כך גם לגבי ג'וקים ונמלים, זבובים ויתושים, אשר מגיעים לכל מקום – גם למחסנים.

הדברה למחסנים| הדברה במחסנים- מדביר הצפון

סוגים שונים של הדברת מחסנים

כאשר מבצעים הדברת מחסנים, חשוב להתייחס בצורה נקודתית לסוג התכולה של המחסן, לשעות העבודה וכן למבנה המחסן – נוסף על סוגי המזיקים.
סוגים שונים של סחורות עלולים להינזק בגלל מגע עם חומרי הדברה רעילים. שעות העבודה של המחסן יכולות להיפגע בגלל תיאום לא נכון של פעולת הדברה ואילו חוסר התחשבות במבנה המחסן יכול להביא לתוצאה לא אפקטיבית של עבודת הדברה.

לכן הדברת מחסן מקצועית מתבצעת לאחר תכנון מסודר המתחשב בכל הנתונים הללו כדי להבטיח פעולת הדברה בטיחותית, איכותית ויעילה לטווח ארוך.
לצד ביצוע הדברה מונעת באופן תקופתי, חשוב לבצע ניטור מזיקים במחסנים באופן שוטף, כדי לזהות מבעוד מועד חדירה של מזיקים בלתי רצויים, לפני שהם מתחילים לגרום לנזקים כבדים.  
את הניטור ניתן לבצע באמצעות מלכודות דבק לחרקים, מלכודת אלקטרונית למכרסמים ועוד.

לסיכום, מדביר הצפון מציע שירות מקצועי של הדברה למחסנים עם צוות מדבירים מוסמך ובעל ניסיון. אנחנו מקפידים לפעול רק בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בתחום, עם חומרי הדברה מורשים ושיטות הדברה מתקדמות. צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת על הדברת מחסן!

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 1-800-302-828