שירותי הרחקה מזיקים

סוגים של שירותי הרחקת מזיקים

מדביר הצפון מספקים שירות הרחקת מזיקים איכותי, ששומר עליכם מפני מחלות ונזקים תחת פיקוח המשרד להגנת הסביבה! בואו לשמור על הבית ועל העסק עם נבחרת החלומות של המדבירים – צוות מוסמך, מורשה, מנוסה ואחראי – רק עם מדביר הצפון!

התקשרו עוד היום להזמנת שירות הרחקת מזיקים!

מתי צריך שירות הרחקת מזיקים?

הרחקת מזיקים מיועדת לספק מענה למקרים בהם אין אפשרות חוקית, או מעשית לבצע הדברה, אך גם למקרים בהם הלקוחות מעוניינים שלא לבצע הדברה אלא להרחיק את המזיקים באופן שלא פוגע בהם. 

מדביר הצפון מספק מגוון שירותי הרחקת מזיקים באיכות אחרת, עם התחייבות ל 100% יעילות.

הרחקת מזיקים מכל הסוגים

סוגים של שירותי הרחקת מזיקים

הרחקת מזיקים באמצעים אלקטרוניים

ניתן להציב מתקן אלקטרוני המשמיע תדרים נמוכים, או גבוהים מאוד, שאינם נשמעים על ידי אוזן אנושית, אלא מתאימים לחוש השמיעה של המזיקים. קיימים מתקנים אלקטרוניים לצורך הרחקת עטלפים או הרחקת חתולים וכן לצורך הרחקת ג'וקים, לצד מזיקים נוספים.

הרחקת מזיקים בעזרת דוקרנים

ניתן להציב דוקרנים ממתכת על אדן החלון ועל גגות, כדי להרחיק יונים, או עורבים. קיימים גם דוקרנים ייעודיים להרחקת בעלי חיים אחרים, כמו חתולים לדוגמה.

הרחקת מזיקים בעזרת רשת

התקנה של רשתות היא שיטה מאוד נפוצה להרחיק מזיקים מסוגים שונים. ניתן להתקין רשת להרחקת יונים על פני מסתור הכביסה כדי למנוע כניסת יונים לצורך קינון. גם על עצים ניתן לפרוש רשת לצורך הרחקת ציפורים ומזיקים אחרים שבאים לאכול את הפירות.

הרחקת מזיקים בעזרת פרומונים

פרומונים הם כימיקלים ביולוגיים - המופרשים על ידי בעלי חיים וחרקים שונים - לעיתים קרובות לצורכי רבייה. מצד שני, פרומונים מסוימים יכולים לדחות בעלי חיים ומזיקים שונים ולכן מקובל להשתמש במקרים מסוימים בפיזור של פרומון ספציפי לצורך הרחקת מזיקים.

הרחקת מזיקים מכל הסוגים

צוות מדביר הצפון מספק שירותי הרחקת מזיקים מקצועיים, בהתאם לצרכי המקום המטופל ובהתאם למזיק הספציפי. בחירת אמצעי ההרחקה חייבת להיות מותאמת כדי להשיג רמה רצויה של יעילות. לכן אנחנו מספקים שירותי הרחקת מזיקים ייעודיים למגון מקומות:

  • שירותי הרחקה למפעלים
  • שירותי הרחקה לעסקים בתחום המזון
  • שירותי הרחקה למוסדות חינוך
  • שירותי הרחקה לבנייני מגורים
  • שירותי הרחקה למועצות מקומיות ועוד.

     

לסיכום, הרחקת מזיקים היא שירות חיוני, המחייב פעולה מקצועית, בטוחה וחוקית. צוות המדבירים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את השירות בהתחייבות של 100% יעילות – התקשרו עוד היום להזמנת השירות!

ריסוס וחיטוי- מדביר הצפון