לכידת חולדות

לכידת חולדות - המזיקים שאתם לא רוצים בסביבה

מדביר הצפון מספק שירותי לכידת חולדות ברמה גבוהה של יעילות ומקצועיות – שומרים לכם על הבית ועל העסק עם צוות מדבירים מקצועי ואיכותי, עם כל הרישיונות הרלוונטיים ועם פיקוח המשרד להגנת הסביבה, מתחייבים על יעילות מלאה!

אז תנו לנו לשמור עליכם עם לכידת חולדות מקצועית – צרו קשר להזמנת מדביר עוד היום!

מה ההבדל בין לכידת חולדות לבין הדברת חולדות?

הדברת חולדות היא פעולה שמטרתה להרוג את החולדות. בעבר זו היתה הדרך המקובלת ביותר להיפטר מהמזיקים הללו, שהם ללא ספק בין המסוכנים והלא רצויים מבין כל סוגי המזיקים.

עם זאת, להדברת חולדות יש מספר חסרונות, אשר העיקרי שבהם הוא הנטיה של חיות גוססות להסתתר במקומות ללא גישה ולכן לאחר הדברת חולדות או מכרסמים אחרים, נוצר מפגע תברואתי קשה, בגלל פגרי חולדות במקומות נסתרים.

לכידת חולדות לעומת זאת, נעשית באמצעות סוגים שונים של מלכודות, המאפשרים למדבירים לתפוס את המזיקים הללו ולהרחיק אותם מהאזור.

לכידת חולדות- מדביר הצפון

למה כדאי להזמין מדביר ללכידת חולדות?

כיום אפשר למצוא מלכודות איכותיות לשימוש עצמי לצורך לכידת חולדות ביעילות.

עם זאת, לאחר לכידת חולדה, תצטרכו להחליט גם מה לעשות איתה ואז ליישם. 

לא כל אחד יודע או יכול להתמודד עם הרחקת חולדות ביעילות, או המתה של החולדה באופן הומני ובטיחותי.

בנוסף כאמור, חולדות נחשבות מסוכנות. למעשה הן מסוכנות כמו נחש ארסי כי הפה שלהן מכיל כמות עצומה של מזהמים וחיידקים שיכולה לגרום לפגיעה רצינית ואף למוות עם הנשיכה. 

לבסוף, הנחת מלכודות לצורך לכידת חולדות צריכה להיעשות באופן מקצועי כדי למקסם את הצלחת הפעולה ולהביא ללכידה מהירה ויעילה של החולדות ללא דיחוי. 

לכן מומלץ להזמין מדביר לצורך ביצוע העבודה.

האם לכידת חולדות זה בכלל יעיל?

עוד סיבה להזמין מדביר כאשר חולדות מגיעות לאזור שלכם היא לבחור את שיטת הפעולה היעילה ביותר. 

במקרים מסוימים ניתן להסתפק בהנחת מלכודות, אך במקרים אחרים מומלץ גם לשלב פיזור בטיחותי של רעל מתאים ולשלב אמצעי הרחקה אלקטרוניים.

בכל מקרה, חשוב לתכנן בקפידה את שיטת הפעולה המתאימה ביותר לנתונים בשטח.

שירותי הדברה- מדביר הצפון

איך יודעים אם יש לכם חולדות?

הדרך הבטוחה ביותר לזהות חולדה לעומת עכבר היא לראות אותה בעיניים – היא הרבה יותר גדולה וגם הגללים שלה גדולים יותר. מלבד זאת, הסימנים דומים מאוד לסימני מכרסמים אחרים כמו עכבר: גללים שחורים באזורי מזון כמו המטבח, סימני כרסום במקומות שונים – גם כרסום של כבלי חשמל למשל. קולות כרסום ועוד.

אז מה עושים?

אם יש לכם חולדות, כדאי להזמין במהירות וללא דיחוי – מדביר מקצועי לביצוע לכידת חולדות יעילה ומהירה. מדביר הצפון מספק שירותים מקצועיים של הדברה, הרחקה ולכידת מזיקים מעל 30 שנה באזור הצפון עם נבחרת החלומות של מדבירים מנוסים ומוסמכים!

התקשרו אלינו ונשמח להגיע!

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 1-800-302-828