חיטוי קורונה- חיטוי וירוסים וחיידקים

חיטוי לקורונה - כך תגנו על הבית ועל העסק!

מדביר הצפון מספק שירותי חיטוי נגד קורונה, ששומרים לכם על הבית ועל העסק מפני חיידקים, מזהמים, וירוסים ועוד. בואו לקבל שירותי חיטוי מקצועיים ששומרים על הבריאות שלכם, של הלקוחות ושל העובדים, שמשפרים את המוניטין של העסק ומספקים הגנה אופטימלית.

מדביר הצפון מספק שירותי חיטוי והדברה מקצועיים למגוון צרכים ומזיקים, כולל חיטוי נגד קורונה לעסקים, בתי מלון, בתים ועוד. התקשרו עכשיו להזמנת חיטוי מקצועי נגד קורונה!

שירותי ריסוס - מדביר הצפון

מה זה חיטוי נגד נגד קורונה ולמה עדיין צריך אותו?

הבהלה הגדולה מפני נגיף הקורונה – COVID 19 כבר כמעט לגמרי מאחורינו, אבל הנגיף עדיין כאן,  גורם לפגיעה ביכולת התפקוד של נפגעי המחלה ולכן אנשים רבים עדיין חוששים מפניו ובצדק.

לכן עסקים שרוצים להבטיח שלוות נפש ותחושת ביטחון מלאה ללקוחותיהם, מקפידים להזמין חיטוי נגד קורונה באופן תקופתי וכן במקרים בהם קיים חשש לחשיפה של המקום לחולים בנגיף. 

חברת מדביר הצפון מספקת מגוון שירותי חיטוי לצד שירותי חיטוי נגד קורונה:

 • חיטוי קורונה לבתי מלון
 • חיטוי קורונה לבתי ספר
 • חיטוי קורונה למשרדים
 • חיטוי קורונה לעסקים
 • חיטוי קורונה לבית
 • חיטוי נגד קורונה בבתי חולים
 • חיטוי נגד קורונה למפעלים
 • חיטוי נגד פטריות
 • חיטוי נגד עובש
 • חיטוי נגד וירוסים
 • חיטוי נגד חיידקים ומזהמים ועוד.

האם צריך הכנה מיוחדת לקראת חיטוי לקורונה?

חיטוי לקורונה מתבצע באמצעות חומרים בטוחים ברמת רעילות נמוכה מאוד לאדם. לכן ניתן לבצע אותו ללא הכנות מיוחדות. 

עם זאת, רצוי להזמין את צוות החיטוי שלנו להגיע אליכם לאחר שהמקום עבר ניקוי, כדי להבטיח מגע ישיר של חומרי החיטוי עם המשטחים המטופלים. 

בנוסף כדאי להזמין אותנו בשעות שבהן המקום ריק ולא פעיל.

לשם כך אנחנו מספקים שירותי חיטוי והדברה גם בשעות לא שגרתיות, כדי לאפשר תפקוד שגרתי של מקומות עבודה, בתי עסק, מוסדות חינוך ועוד – גם לאחר חיטוי נגד קורונה.

מיד לאחר עבודת החיטוי אפשר לחזור לעבודה שגרתית ולכן אפשר להזמין את הצוות שלנו גם בשעות סמוכות לשעות הפעילות של המקום.

ריסוס וחיטוי לקורונה-מדביר הצפון

חומרים לביצוע חיטוי קורונה

נגיף הקורונה כמו מזהמים רבים אחרים, רגיש לחומרים מבוססי כלור ותרכובות אמוניום (סימקסין), לצד תערובת של אוזון עם מים. יש לבחור את סוג החומר המתאים לפי מאפייני המקום המטופל, צרכי המקום וכללי הבטיחות המתאימים.

כל כמה זמן כדאי להזמין חיטוי קורונה?

תדירות החיטוי תלויה ברמת הסיכון לחשיפה לנגיף. אם מדובר על מלון למשל, רצוי לחטא לעיתים קרובות ואפילו אחרי כל עזיבה של אורח, כי קשה לעקוב אחר מצב הבריאות של כל אחד מהאורחים. אם מדובר על מקום עם שוהים קבועים, כמו גן ילדים, בית חולים, או בית אבות, ניתן לבצע חיטוי תקופתי וכן חיטוי לאחר חשיפה ודאית לנגיף.

לסיכום, חיטוי קורונה יכול להתבצע בקלות וביעילות, באופן בטיחותי שמסייע לכם לשמור על הבריאות – של כולם. להזמנת מדביר מקצועי ומורשה לביצוע חיטוי לקורונה – התקשרו אלינו עוד היום!

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 054-449-6367