הדברה בנהריה

מחפשים מדביר בנהריה? מדביר הצפון מספק שירותי הדברה בנהריה מכל הסוגים - הדברת עכברים וחולדות, הדברה לעסקים, הדברת ג'וקים ותיקנים, לוכד נחשים ועוד. אז אל תחכו לתחילת הקיץ, אל תחכו עד שהבית מתחיל להתמלא חרקים ומזיקים - מדביר הצפון - המדביר שנותן שירותי הדברה בנהריה מעל עשור, מדביר מורשה, שנותן לכם שקט ושומר עליכם מכל משמר- התקשרו עכשיו!
מדביר מומלץ בנהריה

מתי כדאי להזמין מדביר בנהריה?

רוב האנשים נזכרים להזמין שירותי הדברה בנהריה בתחילת הקיץ – הרי בחורף קר מאוד והחרקים לא ממהרים לצאת מהחורים ולחפש מזון ומחסה. אבל גם באזור הצפון, הקר יחסית, יש לא מעט סוגי מזיקים שמתחילים לצוץ דווקא בחורף ואז דווקא מתחילים להופיע מכרסמים למיניהם – כמו עכברים וחולדות. גם יונים לפעמים מקננות על חלונות הבתים דווקא בחורף ובכלל, כדאי לעשות הדברה מונעת הרבה לפני תחילת הקיץ, כי אתם לא רוצים להיזכר ברגע האחרון ולהתקשר להזמין הדברה, דווקא כשהמדביר שלכם עסוק מעל הראש.

לבסוף, כדאי לזכור כי שירותי הדברה הם לא רק לבית, אלא גם לעסקים, שצריכים תמיד להיות במצב אופטימלי, כדי למשוך לקוחות. אם יש לכם עסק, אתם ודאי יודעים שצריך להזמין שירותי הדברה לעסקים בכל עונה, כדי להיות בטוחים שאתם עומדים בכל הדרישות ונותנים ללקוחות שלכם את כל הסיבות לחזור.

הדברה לעסקים בנהריה

הדברה לעסקים בנהריה ובכלל, היא שירות חיוני במיוחד. יש מזיקים שיכולים להטריד, אבל יש מקרים שבהם המזיקים גורמים ממש לנזק: מרתיעים את הלקוחות, גורמים נזקים לציוד וסחורה, מסכנים את בריאות העובדים והלקוחות ואפילו פוגעים במוניטין של העסק לטווח ארוך.
לכן שירות הדברה לעסקים מיועד לא רק לשמור שיהיה לכם נעים בעסק, אלא ממש כדי להגן על העסק שלכם מפני פגיעה חמורה ולהבטיח – שהעסק שלכם ימשיך לעבוד היטב.

מסעדה אחרי הדברה
מחסן אחרי הדברה

מאפיינים מיוחדים של הדברה לעסקים בנהריה

הדברה לעסקים שונה מאוד מהדברה ביתית מכמה סיבות:
לעיתים קרובות שטח העסק הוא גדול הרבה יותר משטח הבית.
עסקים רבים נמצאים בשטח פתוח ולכן צריכים סוג מיוחד של הדברה.
עסקים שונים נמצאים במקומות כמו אזורי תעשייה ומסחר, שקל יותר למזיקים להגיע אליהם
בתי עסק לעיתים קרובות מלאים בלקוחות ואז צריך למצוא שעות מתאימות לביצוע הדברה
כאשר בוחרים חומרי הדברה לעסקים, צריך להתחשב בסוג העסק ואופיו (למשל עסק בתחום המזון, לעומת חנות חלקי חילוף לרכב).

לכן, הדגש החשוב ביותר בבחירת שירותי הדברה לעסקים, הוא לאתר מדביר בנהריה, שיש לו הרבה ניסיון והיכרות עם תחום ההדברה לעסקים ולכן יכול לתת שירותים בהתאמה אישית לצרכי העסק

הדברה ירוקה בנהריה

אם כבר מדברים על הדברה לעסקים בתחום המזון, אז הדברה ירוקה היא אחת השיטות המקובלות לגשת לנושא. הדברה ירוקה נעשית על ידי שימוש בחומרי הדברה "ירוקים", כלומר – חומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה, אשר חלקם כלל אינם רעילים לבני אדם, או רעילים ברמה מאוד מאוד נמוכה. חומרים אלה רעילים באופן ייעודי כלפי המזיקים הספציפיים שהם מיועדים להדביר ולכן נחשבים בטוחים לשימוש במקרים כמו הדברה לעסקים בתחום המזון, אבל גם לצורך הדברה בגני ילדים, הדברה בבית עם ילדים קטנים ואפילו הדברה לבית עם חיות מחמד.
יחד עם זאת, אם אתם מחפשים הדברה ירוקה בנהריה, כדאי לוודא שיש לכם מדביר מקצועי שמכיר את סוגי החומרים השונים ולכן יכול לספק לכם הדברה ירוקה אפקטיבית.
מצד שני, מדביר מקצועי, מורשה ומנוסה, יכול גם לבצע הדברה בחומרי הדברה מסורתיים, באופן בטוח ואיכותי.

מדביר ירוק בנהריה
מדביר ג'וקים

הדברת ג'וקים בנהריה

ג'וקים הם מזיקים שבדרך כלל לא ממש פוגעים, או מסכנים אתכם. יחד עם זאת, לא משנה איך תקראו להם – ג'וקים, תיקנים, או מקקים, הם כנראה המזיקים הכי שנואים בעולם.
רובם יוצאים לטייל בבית מתוך פתחי הביוב, יש להם מראה מרתיע מאוד, הם אוהבים לטייל על מזון חשוף ואם לא מטפלים בהם בהקדם האפשרי – הם הופכים להיות חסרי פחד ואתם אלה שפוחדים – ללכת בלילה לבד לשירותים, כי אולי תפגשו אחד מהם!
לכן, הדברת תיקנים בנהריה היא אחד השירותים הכי נפוצים של מדבירים בנהריה ובכלל, אבל רוב האנשים נזכרים להזמין את השירות דווקא בקיץ, אחרי שהתיקנים מתחילים להופיע.
אם אתם רוצים למנוע מלכתחילה את התופעה – ההמלצה שלנו היא – להזמין טיפול מונע בהתייעצות עם המדביר שלכם, הרבה לפני תחילת הקיץ, כדי שלא תצטרכו לפגוש אותם בכלל.

לוכד נחשים בנהריה

בניגוד לסוגים אחרים של מזיקים, נחשים הופכים למטרד מסוכן בעיקר בקיץ ואין הרבה מה לעשות לפני כן. יחד עם זאת, אזורים שונים בארץ, הנמצאים בקרבה לטבע, כמו נהריה למשל, חשופים יותר לפלישה של נחשים בחצרות הבתים והעסקים, כאשר אלה מחפשים אחר מזון ומחסה לאחר חורף ארוך שבו שהו במסתור.
לוכד נחשים בנהריה מכיר היטב את האזורים האסטרטגיים ללכידת נחשים, יודע בדיוק כיצד לזהות נחש ארסי ואיך להיזהר מפני הכשה וגם מכיר את השיטות המקצועיות ללכידת נחשים, כדי לבצע את הפעולה בצורה חוקית, מסודרת ויעילה.
בנוסף, לוכד נחשים חייב להיות בעל הכשרה והסמכה מתאימה מטעם רשות הטבע והגנים, כדי שיהיה לו את הידע המתאים ללכידת נחשים בצורה נכונה וגם כי נחשים הם בעלי חיים מוגנים בישראל ולכן יש ללכוד אותם בלי לפגוע בהם.

נחש לכוד בעכו
עכבר כלוא במלכודת לעכברים

הדברת עכברים בנהריה

ניתן לבצע הדברת עכברים על ידי תיבות האכלה בלבד, כאשר שיטה נוספת לטיפול במזיקים אלה היא לכידה (עליה נסביר בהמשך). בעבר היה מקובל לפזר רעל עכברים, אך שיטה זו כבר נחשבת אסורה, בגלל הסיכון בהרעלה לבעלי חיים אחרים, חיות בר, חיות מחמד ואפילו ילדים קטנים.
למרות היותה של שיטת הדברת עכברים עם תיבות האכלה בטוחה יותר, עדיין חובה לבצע אותה רק עם מדביר מקצועי ומנוסה, מורשה ספציפית בסוג זה של הדברה, כי זוהי שיטת הדברה שבה עושים שימוש ברעל. שיטה זו משמשת בעיקר בשטחי חקלאות, אך גם בשטחי פתוחים אחרים, כמו חצר הבית.
לכידת עכברים וחולדות בנהריה
לא מעט אנשים מנסים לבצע בעצמם לכידת עכברים וחולדות בנהריה, בעזרת מלכודות עכברים שאפשר לקנות בחנויות שונות. יחד עם זאת, במקרים רבים מומלץ שלא לקחת סיכונים ולהזמין מדביר מקצועי ללכידת עכברים בנהריה, שיעשה עבורכם עבודה מדויקת ואמינה לטווח ארוך.
למה זה חשוב?
לכידת חולדות יכולה להיות בעייתית ואף מסוכנת, כי מדובר על בעל חיים חכם מאוד וחזק, בעל שיניים חדות והמון חיידקים בפה, שהופכים את הנשיכה שלו מסוכנת. לכן, לכידת חולדות נחשבת פעולה מקצועית שכדאי לבצע רק עם מדביר מקצועי.
אבל גם אם מדובר על לכידת עכברים בלבד, עדיין מדובר על בעלי חיים חכמים, שיודעים להתחמק ממלכודות ולכן צריך לדעת איפה להניח את המלכודות לביצוע עבודה מהירה ויעילה וגם מה לעשות עם העכברים לאחר שלוכדים אותם, איזה סוג של מלכודת הכי מתאים לתנאים הקיימים במקום ועוד.

הדברת חרקים מעופפים בנהריה והסביבה

היינו רוצים לספר לכם כי הדברת מעופפים בנהריה היא עבודה קלה, שכל אחד יכול לעשות, אבל זה לא המצב. קשה מאוד להדביר מעופפים כי הם נמצאים באוויר והדברה של האוויר היא לרוב לא יעילה. לכן, הדברת מעופפים נעשית באופן מקצועי בלבד, לאחר איתור של מקומות הדגירה שלהם – המקומות בהם הם מטילים ביצים ומגדלים את הזחלים שלהם.
רק כך אפשר לצמצם את הכמויות ולשלוט בהתרבות שלהם. לכן חשוב להזמין מדביר מקצועי, אם אתם מחפשים הדברת מעופפים בנהריה.

מעופפים לפני הדבר הבנהריה
יונה בנהריה

הרחקת יונים בנהריה

הרחקת יונים בנהריה חשובה לכל מי שרוצה לשמור על הכביסה נקייה.
אבל למעשה, הרחקת יונים משרתת מטרה הרבה יותר חשובה: יונים נושאות על גופן מזיקים קטנים שנקראים כיני יונים. אלה כינים זעירות, שמתרבות על הגוף של היונים וגם על אזור הקינון שלהן – בכמויות אדירות.
הכינים מעדיפות לחיות על גופן של יונים, אבל אם היונים פורחות מהקן, כינים רבות נשארות ללא מקור מזון ואז נכנסות אל הבית כדי לחפש מקור מזון חלופי.
כאשר זה קורה – קשה מאוד לטפל בבעיה ואז יש להזמין עבודת הדברה הרבה יותר מורכבת ויקרה.
לכן, חשוב לבצע הרחקת יונים לפני שמגיעות יונים לקנן אצלכם בבית או בעסק ולמנוע נזק חמור יותר.

שאלות נפוצות למדביר בנהריה

אפשר אבל לא מומלץ – במיוחד אם יש לכם כמות גדולה של עכברים, או אם יש חשד כי מדובר על חולדה ולא על עכבר.

אם יש לכם כוורת בבית, או בחצר, לא מומלץ לבצע הדברה בכלל! דבורים נמצאות בסכנת הכחדה והן חשובות לקיום שלנו. לכן מקובל לקרוא למדביר מיוחד, שלוקח את הכוורת למקום אחר, שם היא לא מפריעה לאף אחד.

החלט אפשר – אבל רק עם מדביר מורשה, מקצועי ומנוסה!

כך תהיו בטוחים שאתם מקבלים רק חומרי הדברה בטוחים לשימוש, מתאימים לבית עם תינוקות, בעלי חיים וילדים וגם תקבלו הנחיות מפורטות לגבי התנהלות בבית לאחר הדברה, לבטיחות מקסימלית.לסיכום

אם אתם מחפשים מדביר בנהריה - אתם נמצאים במקום הנכון! מדביר הצפון מבצע את כל סוגי ההדברות, אבל מציע גם שירותי לוכד נחשים, הרחקת יונים, לכידת עכברים וחולדות וכל סוגי הטיפול במזיקים שאפשר לבקש - הכל עם צוות של מדבירים מקצועיים ומנוסים עם רישיונות מתאימים, שיודעים איך להתאים את סוג ההדברה המדויק לצרכים שלכם! אז אל תחכו לרגע האחרון - התקשרו עכשיו להזמין הדברה אצל מדביר הצפון!

מחפשים שירותי הדברה בנהריה? רוצים בית נקי ממזיקים? מדביר הצפון עם ניסיון של 30 שנה מתמחה בהדברת כל המזיקים עם 100% הצלחה, לקבלת הצעת מחיר צרו קשר.