שירותי ריסוס וחיטוי

סוגים של שירותי ריסוס

שירותי ריסוס עם מדביר הצפון – חברת הדברה הותיקה והמובילה באזור הצפון, עם התחייבות מלאה ל 100% יעילות!

צרו קשר עוד היום להזמנת מדביר מורשה, מנוסה ומוסמך לבצע שירותי ריסוס מכל הסוגים!

מתי כדאי להזמין שירותי ריסוס?

עד לא מזמן שירותי הדברה היו מבוססים בעיקר על ריסוס חומרי הדברה רעילים ומסוכנים כדי להשמיד ולהרחיק מזיקים שונים מסביבת המחיה של בני אדם.

כיום, ניתן למצוא סוגים שונים של שירותי הדברה, כולל הדברה באמצעות ג'ל, הדברה ביולוגית בעזרת פיזור חרקים טורפים, שירותי לכידת מזיקים, הרחקת מזיקים ועוד.

את כל השיטות הללו להגנה על מרחבי מחיה מפני מזיקים שונים – תוכלו למצוא אצלנו במדביר הצפון.

אבל במקרים רבים, עדיין רצוי להזמין שירותי ריסוס מומלצים לצורך טיפול יעיל ומהיר ביותר בבעיה.

שירותי הדברה לפי סוג

שירותי ריסוס לבית

חשוב לציין כי בימינו כבר אסור לעשות שימוש בחומרי הדברה רעילים ומסוכנים לאדם, כמו שהיה מקובל בעבר. כיום, גם חומרי ריסוס לבית, חייבים להיות בעלי רמת רעילות נמוכה לאדם, כדי שלא לסכן את בני הבית לאחר ביצוע הריסוס. לכן כיום אפשר להזמין שירותי ריסוס לבית, כדי להרחיק מזיקים שונים על ידי ריסוס תקופתי מונע, או על ידי ריסוס ממוקד בסוג המזיקים הספציפי - לאחר שהמזיקים כבר הגיעו לבית.כך או כך, כאשר אתם מקפידים להזמין שירותי ריסוס לבית רק עם חברת הדברה מקצועית, עם מדבירים מורשים בלבד, עם חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה - אתם מקבלים הדברה יעילה ומהירה, ללא סכנה וללא חשש הרעלה.

שירותי ריסוס לגינה

ריסוס לגינה מתבצע בעיקר בבתים צמודי קרקע ובכל מקום בו יש גינה, או חצר, שבה עלולים להופיע (או כבר הופיעו) מזיקים מסוגים שונים. למשל קרציות יכולות להתגורר בתוך הקרקע, כמו גם פרעושים. ניתן לבצע ריסוס בגינה נגד נמלי אש, נגד טרמיטים, חגבים, צרעות, כנימות ועוד מזיקים שונים ורבים. ריסוס בגינה מתבצע לעיתים גם כאשר קיים בגינה אתר קינון של זבובים או יתושים, כמו מקור מים עומדים, או ערימת קומפוסט. בנוסף, מקובל לבצע ריסוס גינה כאשר יש צורך להדביר עשבים שוטים ולמנוע צמיחה מחודשת שלהם. לצורך ביצוע ריסוס בגינה, דרושים רשיונות מיוחדים של משרד החקלאות. לכן אנחנו מקפידים להעסיק רק מדבירים מנוסים בכל סוגי ההדברות הנדרשות.

שירותי ריסוס וחיטוי לקורונה וחיידקים

חיטוי נגד קורונה הוא חיוני לבתים שבהם התרחשה חשיפה לחולי קורונה, או אם קיים חשש לחשיפה כזו. מנגד, חיטוי קורונה לעסקים הוא חיוני באופן קבוע, כי אין אפשרות לדעת אם ומתי התרחשה חשיפה לחולי קורונה - מאומתים או שלא מאומתים. חיטוי נגד קורונה מתבצע בהתאמה למקום בו מבצעים את החיטוי, כדי לאפשר לכם לחזור לשגרה ללא מפריע בביטחון מלא שהמקום מחוטא, בטוח ובריא עבור בני הבית, או עבור העובדים והלקוחות שלכם. צוות מדביר הצפון מבצעים חיטוי נגד קורונה תוך הקפדה מלאה על שימוש בחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות בלבד, שיש להם יעילות של 100% בתהליכי החיטוי נג קורונה ונגד מזהמים רבים אחרים. צרו קשר להזמנת חיטוי נגד קורונה!

שירותי ריסוס מותאמים לצרכי המקום המטופל

במקומות שונים שבהם מבצעים ריסוס וחיטוי, יש להקפיד על כללים שונים וספציפיים.

למשל מקומות בהם נמצאים ילדים קטנים, כמו גני ילדים, בתים של משפחות עם ילדים קטנים, כמו גם בתי חולים ובתי אבות.

או עסקים בתחום המזון – חייבים להיות מטופלים בריסוס וחיטוי על ידי חומרים ברמת רעילות נמוכה מאוד. 

בנוסף יש לקבוע את זמן ההדברה לשעות בהן מתקיימת פעילות מינימלית במקום המטופל, או כאשר המקום ריק מאנשים.

מדביר הצפון מספקים שירותי ריסוס וחיטוי למגוון מקומות, בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות, עם מדבירים מוסמכים בלבד ורק עם חומרי ריסוס וחיטוי בטוחים לשימוש:

  • ריסוס בדירות
  • ריסוס וחיטוי בתי מלון
  • ריסוס וחיטוי בתי חולים
  • ריסוס וחיטוי עסקים
  • ריסוס במסעדות ובתי קפה
  • ריסוס מפעלים ועוד.

לסיכום, מדביר הצפון מספקים שירותי ריסוס והדברה מכל הסוגים, ברמה גבוהה של בטיחות והקפדה על כללי זהירות מחמירים – כדי לשמור על הבטיחות שלכם. 

להזמנת מדביר מורשה, מנוסה ואיכותי – התקשרו עכשיו!

שירותי ריסוס - מדביר הצפון

מחפשים שירותי הדברה מקצועיים במחיר משתלם? השאירו פרטים ונחזור

לשיחת יעוץ ללא עלות חייגו: 1-800-302-828